Alena Šeredová mládne před očima. Na fotografii z bazénu ukázala hrudník, který mužům vyrazí dech, v ženách probudí závist

Alena Šeredová v roce 2021
Alena Šeredová v roce 2021
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
alzbeta.stankova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 15. 7. 2022

Pohledná modelka Alena Šeredová (44), která je již trojnásobnou maminkou, se na sociální síti pochlubila fotografií od bazénu. Na první pohled je zřejmé, že krásná brunetka vypadá, jako by snad vůbec nestárla, naopak jí léta ubývají. Neustálý pracovní shon na ní kupodivu není vůbec znát. "V Itálii mám podepsanou exkluzivitu a nemohu dělat rozhovory," uvedla již dříve pro ŽivotvČesku.cz jako důkaz toho, že momentálně rozhodně nemá klidné období.

Vicemiss ČR z roku 1998 byla tři roky manželkou italské fotbalové hvězdy Gianluigiho Buffona (44), za kterým se dokonce odstěhovala do Itálie. Po rozpadu vztahu v roce 2014 se stáhla do ústraní, ale již krátkou dobu poté, v roce 2015, se na ni znovu usmálo štěstí. Začala se objevovat po boku podnikatele a dědice automobilové společnosti Fiat Alessandra Nasiho, se kterým je doteď ve vztahu spokojená.

Modelka má z předchozího manželství dva syny – Louise Thomase (14) a Davida Lee (12), v květnu 2020 se stala šťastnou trojnásobnou maminkou. Italskému podnikateli přivedla na svět zdravou holčičku s krásným jménem Vivienne (2). I přesto, že se malá dcera narodila teprve nedávno, vypadá to, jako by těhotenství a starosti při péči o miminko nijak nepoznamenaly Aleninu krásu a elán.

"Pan doktor mi řekl, že radši čtyřicetiletá maminka, která rodila už dvakrát bez komplikací, než pětadvacetiletá prvorodička, u které nevíte, co se může stát," uvedla před časem pro server idnes.cz pohledná maminka, která se stále pyšní výstavními křivkami.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.