Alena Šeredová prozradila, že po svatbě má stále příjmení Šeredová. Promluvila o jednoduchém důvodu

Alena Šeredová
Alena Šeredová
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 7. 2023

Byla to svatba, na kterou jejich nejbližší jen tak nezapomenou. Po osmi společných letech si Alena Šeredová se snoubencem Alessandrem Nasim v polovině června řekli své »ano«. Pro ŽivotvČesku.cz vicemiss ČR z roku 1998 exkluzivně na konci května prozradila termín svého druhého vstupu do manželství. Nyní na sociální síti Instagram svým fanouškům prozradila, že po svatbě má stále příjmení Šeredová.

Už je tomu víc jak dva týdny, co si trojnásobná maminka »Bella Alena« a dědic automobilky Fiat slíbili věčnou lásku. Svatba, která se konala v sicilském městečku Noto, byla vskutku velkolepá. Bývalá modelka se na svém instagramovém profilu v rámci takzvaného příběhů ještě stále chlubí střípky z této mimořádné události, na kterou se jí i stále fanoušci dotazují.

Aktuálně si Šeredová užívá léto s rodinou v České republice. Předtím, než v srpnu odletí i se syny na svatební cestu do Spojených států, ukazuje dceři Vivienne a manželovi krásy české země.

Novopečená manželka si mezi rodinnými výlety udělala čas na své fanoušky a na svém profilu na sociální síti Instagram dala prostor pro jejich dotazy. Nejčastěji se otázky objevovaly v italštině, našlo se ale i pár českých.

Jeden dotaz směřoval na Alenino příjmení po svatbě. "Šeredová, Šeredová, Šeredová," odpověděla bývalá modelka na dotaz a vysvětlila i důvod. "V Itálii se příjmení nebere… já bych si o to mohla zažádat přes Čechy, ale tuhle zkušenost už v Itálii mám a opravdu to není ono. V byrokracii na to nejsou vůbec připravení, tak je lepší nechat si Šeredová," upřesnila kráska, proč se nejmenuje po svém manželovi.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.