Reklama:

Aleš Bejr nebyl jediný sportovec v posteli Moniky Binias. Měla jsem zápasníka MMA i hráče NHL, jeden mě žádal o ruku, říká matka Ornelly

Monika Binias (dříve Štiková)
Monika Binias (dříve Štiková)
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 31. 1. 2024

Monika Binias, dříve Štiková, už pěknou řádku let žije nový život po boku svého druhého manžela a hokejového trenéra Petra daleko za hranicemi České republiky. S rodinou zpřetrhala veškeré kontakty a dodnes s dcerami Ornellou a Charlotte nemá ideální vztahy. Jednou za čas ale ambiciózní blondýnu připomene její dcera Ornella, která vytáhne na matku nějakého kostlivce ze skříně. Naposledy prozradila v podcastu »Ornella a Agáta show«, že její matka měla před lety nemanželský poměr s vyznavačem bojových sportů Alešem Bejrem. To redakci ŽivotvČesku.cz Binias přiznala a prozradila, že Bejr nebyl jediný.

Reklama:

Monika Binias, jež aktuálně žije s mladším manželem ve Švýcarsku, vztah s Alešem Bejrem potvrdila. Podnikatelka pro ŽivotvČesku.cz vysvětlila, že v době, kdy udržovala poměr s kontroverzním youtuberem, žila s manželem Michalem Štikou odděleně.

Reklama:

"Aleš je normální inteligentní muž, já v té době byla sice papírově vdaná, ale už jsme spolu několik let nežili, takže jsem nedělala nic špatného. Stejně jako můj muž měl vztahy, tak i já jsem měla, a jelikož se mi líbili sportovci, kteří to mají v hlavě srovnané, Aleš mě zaujal," přiznala upřímně Monika Binias s tím, že za dobu, kdy měla ona i její manžel takzvané bokovky, vystřídala i jiné sportovce.

"Měla jsem i zápasníka MMA, hráče z NHL, který doteď hraje v Americe, a dokonce jsem dostala od jednoho hokejisty nabídku k sňatku, kterou jsem ale z nějakých důvodů odmítla," řekla blondýnka s tím, že ona měla laťku, co se týká výběru milenců, vysoko –⁠⁠⁠⁠⁠ zatímco její manžel Michal si vybíral "póvl".

Sen o mladším sportovci se Monice Binias splnil a za jednoho hokejistu se skutečně provdala. S Petrem Biniasem, který aktuálně působí jako hokejový trenér, žila matka Ornelly Koktové nějakou dobu v Německu, nyní manželé žijí ve Švýcarsku a do České republiky jezdí jen sporadicky.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: