Aleš Háma o soutěži plné proměn: Martin Schreiner zhubl 30 kilogramů a je obrovský talent

Moderátor Aleš Háma
Moderátor Aleš Háma
Foto: nextfoto.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2020

Jako soutěžící skončil v televizní show plné kostýmu a proměn na posledním místě. Následně se ale stal porotce. Řeč je o Aleši Hámovi (47), který prozradil, že v soutěži má dva favority. „Z některých výkonů jsem úplně hotový. Ale jsou tam dva lidé, kteří předvádějí neuvěřitelné věci,“ říká Aleš.

Populární pěveckou soutěž aktuálně komplikuje koronavirus, který před několika dny dokonce zastavil natáčení. Otázkou tedy je, jak produkce »vybruslí« z toho, že někteří onemocněli. Ale i tak diváci viděli několik výkonů, ze kterých byli doslova v extázi. A komplimenty nešetří ani Háma coby člen poroty.

Těžko se vybírá, ale aktuálně třeba Bára Basiková, byť není s prominutím nejmladší, předvádí neuvěřitelný výkony. Nebo Martin Schreiner, můj kolega, známe se 6 let, já si ho pamatuju o třicet kilogramů těžšího v company v muzikálu Mýdlový princ a najednou se z něj vyloupnul takhle obrovský talent," prozradil pro ŽivotvČesku.cz Háma, který zároveň přiznal, že když dostal nabídku, aby v Tváři soutěžil, tak to hodně zvažoval. Někteří mu dokonce říkali, že tohle rozhodně není nic pro něj.

V profesním životě bylo takových situací hodně, kdy jsem si řekl, že to nezvládnu, nedám. To je třeba můj začátek v dabingu, kdy to bylo pro mě dost »bolestivé« a strašně mi to nešlo. Dodnes říkám, že to není úplně moje parketa, ale dá se to naučit a dnes už v dabingu funguju myslím rovnocenně k mým kolegům. Takže člověk by měl vždycky zkusit nějak překonat sám sebe a zkusit udělat ten krok,“ upřesnil Háma, proč nakonec nabídku přijal.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.