Aleš Háma potvrdil, že bude moderovat StarDance místo Terezy Kostkové. Kdo by nechtěl být na place s pánembohem, říká

Marek Eben a Aleš Háma
Marek Eben a Aleš Háma
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2021

A je to vyřešené a potvrzené. Sobotní díl StarDance bude místo nemocné Terezy Kostkové (45) moderovat ostřílený a zkušený moderátor Aleš Háma (48). Tajnou informaci pro ŽivotvČesku.cz potvrdil. "Je to tak, tuto informaci jsem se sám dozvěděl před malou chvílí a těším se," řekl charismatický »spíkr«. Zdá se tedy, že další díl soutěže se bude v nějaké podobě v sobotu vysílat.

Moderátorka televizní taneční soutěže StarDance Tereza Kostková měla v pondělí pozitivní test na onemocnění covid-19. Česká televize, která pořad vysílá, přesto doufala, že sobotní přenos bude moci divákům nabídnout. Tvůrci pořadu nyní spolupracují s hygieniky na potřebných opatřeních.

Redakce ŽivotvČesku.cz získala informaci, že nahradit před kamerou má moderátorku Aleš Háma. "Ano, je to pravda. Těším se hodně moc, kdo by nechtěl moderovat, tedy být na jednom place s pánembohem," řekl pro ŽivotvČesku.cz Aleš Háma k tomu, že se ve stejném pořadu objeví dočasně po boku Marka Ebena (63).

Mluvčí televize uvedla, že Kostková měla pozitivní test na nový typ koronaviru. Ještě před vysíláním pořadu o minulém víkendu přitom moderátorce vyšel certifikovaný test s negativním výsledkem, stejně jako všem dalším vystupujícím.

Letošní 11. ročník taneční soutěže StarDance vysílá ČT od 16. října. O vítězství nyní soutěží devět párů. Jejich výkony hodnotí Richard Genzer, Jan Tománek, Zdeněk Chlopčík a Tatiana Drexler.

Kvůli pandemii koronaviru se letos tvůrci pořadu rozhodli upravit kapacitu hlediště. Diváci sedí dále od tanečního parketu, aby měli větší odstup od účinkujících. První díl letošního ročníku soutěže sledovalo v průměru 1,618 milionu. Byl to nejsledovanější úvodní večer soutěže StarDance na ČT od roku 2008.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.