Aleš Háma přijímá jednu moderátorskou výzvu za druhou. Po StarDance ho čeká Český slavík. Budu za nováčka, říká

Moderátor Aleš Háma
Moderátor Aleš Háma
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 11. 2021

Aleš Háma (48) je zkušený moderátor, který za sebou má moderování jak televizních soutěží, tak zábavných pořadů i přímých přenosů. V poslední době ale má zřejmě chuť čelit velkým výzvám. Jednu už má za sebou, moderování StarDance místo nemocné Terezy Kostkové (45) zvládl na jedničku, další ho teprve čeká. Po boku Ondřeje Sokola (50) bude provázet předáváním cen Český slavík 21. "Hodlám si to užít a nepokazit mu to," řekl Aleš Háma pro ŽivotvČesku.cz.

Aleš Háma je vynikajícím moderátorem, který dokáže uvádět široké spektrum pořadů. Toho si diváci všímají, pějí na něj chválu a to přispívá k tomu, že dostává stále zajímavější nabídky. V rozmezí jednoho jediného měsíce se tak už stihl s jednou výzvou fantasticky vypořádat a druhá ho teprve čeká.

Na konci října moderoval Háma přímý přenos StarDance místo Terezy Kostkové, která byla nakažená nemocí covid-19. "Velmi jsem si to užil, jsem rád, že jsem to Markovi Ebenovi nezkazil. Myslím si, že to bylo akorát. Návštěva má být krátká a úderná, aby neotravovala lidi," řekl oblíbený moderátor pro ŽivotvČesku.cz k večeru plnému tance.

Kromě velkého talentu a jedinečného humoru oplývá Aleš Háma také skromností. Už 19. listopadu bude po boku Ondřeje Sokola moderovat předávání cen Český slavík 2021. Se Sokolem už se jako moderátor sehrál v show Tvoje tvář má známý hlas, přímý přenos galavečera je pro něj ale jinou zkušeností.

"Samozřejmě je to pro mě velká profesní výzva. Ondřej Sokol už to moderoval, tak já tam budu za nováčka. Hodlám si to užít a nepokazit mu to," svěřil Aleš Háma pro ŽivotvČesku.cz. Jeho kolega předávání cen moderoval už v letech 2016 a 2017, a přestože má tedy v tomto ohledu více zkušeností, je jasné, že s Hámou bude tvořit skvělou dvojku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.