Aleš Háma vyrazil do společnosti. Pochlubil se manželkou, s níž oslavil 20 let od svatby. Prozradil, jak se vyhnout rozvodu

Aleš Háma s manželkou
Aleš Háma s manželkou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 10. 2021

Před 20 lety Aleš Háma (48) s manželkou Gabrielou (47) pronesli před knězem Gejzou ve Strahovském klášteře svůj manželský slib. A ten dodnes neporušili. Oblíbený moderátor a jeho osudová žena se objevili na premiéře komedie Na útěku, která se jim moc líbila. "My jsme si to užili kardinálně, protože dívat se na matku s dcerou, kterým to na jevišti funguje neuvěřitelným způsobem, je radost," zhodnotil představení pro ŽivotvČesku.cz charismatický moderátor a herec. A prozradil recept, jak si udržet manželství i po dvaceti letech ve skvělé kondici.

Road movie dvou zcela rozdílných žen, které by si za normálních okolností asi neměly ani co říct, ale společný útěk od zažitých stereotypů spojí jejich cesty dohromady - to je v kostce děj komedie, která měla premiéru v pražském divadle Komorní Kalich. Herecké obsazení v podobě Carmen Mayerové (77) a Terezy Kostkové (45) je zárukou kvality. Tak to vnímá moderátor Aleš Háma.

"Dvě krásné ženy, když to řeknu povrchně, ale Carmen Mayerová ukazuje, že když má člověk energii, pozitivní energii, není nikdy starý. Je to skutečně geniální představení," popsal své dojmy z kulturního zážitku Aleš Háma. Na premiéru vyrazil po boku pohledné manželky Gabriely, která se živí jako designérka.

Oblíbený »spíkr« prozradil, jak jednoduše udržet manželství pohromadě, aby nedošlo ke karambolům. "Já k manželství přistupuji s jednoduchou tezí a myslím, že manželka to má podobně. Těch prvních 10 let se spolu učíte žít a těch druhých 10 let víte, že bez přikládání do kotle ten vlak nejede, to znamená, že člověk musí tomu druhému dávat stále najevo, že o něj stojí," upřesnil pro ŽivotvČesku.cz Aleš Háma, jehož manželství patří k příkladným a nejstabilnějším v českém showbyznysu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.