Alice Bendová dostala nabídku zúčastnit se show Survivor. Je to výzva, ale ne ve 48 letech a se dvěma dětmi, směje se

Se svolením Alice Bendové
Herečka Alice Bendová
Foto: Se svolením Alice Bendové
Eliška Reiglová | Redaktorka
eliska.reiglova@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 1. 2022

Reality show Survivor, v níž Češi a Slováci z řad obyčejných lidí i známých osobností bojují o přežití na pustém ostrově, mohl mít zajímavou účastnici, na kterou by byla radost pohledět. Herečka Alice Bendová (48) prozradila, že ačkoliv jí účast byla nabídnuta, ona ji odmítla. "Kdyby mi bylo 25 nebo 30 a neměla bych děti, tak si myslím, že tam jedu," řekla pro ŽivotvČesku.cz a popsala, co přesně by jí v soutěži vadilo. Prozradila také, komu fandí.

Alice Bendová nepochybně patří mezi slavné ženy, na které je radost pohledět. Snímky v plavkách, které čas od času přidá na sociální sítě, pravidelně dokazuje, že i o 20 let mladším ženám by mohla být konkurencí. V plavkách se mohla ukázat i v reality show Survivor, do které jí přišla nabídka k účasti. Tu ale odmítla a důvodů vyjmenovala hned několik, přestože přiznala, že kdyby byla mladší a bezdětná, soutěžit na pustý ostrov odjede.

"To je výzva jako prase, ale ne ve 48 letech a se dvěma dětmi. Kdyby mi bylo 25 nebo 30 a neměla bych děti, tak si myslím, že tam jedu. Ale není sranda to fyzicky vydržet, představa, že spím na dřevě a prší na mě, je strašná... První důvod, proč jsem to odmítla, jsou samozřejmě děti. Druhý je, že přestože jsem fyzicky zdatná, tak by to pro mě byl problém spíš psychicky. Zvládání vypjatých situací si vůbec nedovedu představit, pro mě tohle už není," řekla Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz hlavní důvody, proč do show nešla.

Hlavním důvodem, proč by oblíbená herečka do soutěže nešla, jsou děti, jak sama zdůraznila. Rovněž by jí ale vadila i přítomnost všelijaké havěti, které by se na pustém ostrově nemohla nijak vyhnout, pak také ztráta soukromí, které v této soutěži nemá nikdo.

"Vůbec by mi nebylo příjemné, že spím venku a lezou po mně nějací krabi. Pavouci, hadi, fujtajbl, to vůbec. Já jsem zvyklá navíc spát sama mezi čtyřmi stěnami a neumím si představit, že bych sdílela tu jednu dřevěnou podestu s dalšími účastníky," popsala Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz, s čím by v soutěži měla problém.

Přestože sympatická maminka dvou dětí nabídku hned z několika důvodů odmítla, přiznala, že ji velmi potěšilo, že ji vůbec dostala. Také si ale myslí, že kdyby se soutěže přeci jen zúčastnila, nakonec by ji fyzicky nezvládla a vyčerpání by si na ní vybralo svou daň.

"Udělalo mi velkou radost, že mě oslovili, že mi ta produkce důvěřovala, že bych to třeba zvládla. Musím říct, že sice jsem neuvažovala nad tím, že bych tam jela, ale měla jsem z toho dobrý pocit, že mě oslovili. Že tam chtějí starou bábu (směje se). Jsou tam mladší a zdatnější. Já když soutěžím, tak do toho jdu po hlavě a rvu se jako lvice, nešidila bych to, takže si myslím, že bych za chvíli padla vyčerpáním a únavou. Asi bych to po čase fyzicky nedala, nevydržela," vysvětlila herečka pro ŽivotvČesku.cz, co si myslí, že by ji vyřadilo ze hry.

Přestože se sama show Survivor neúčastní, má televizní hvězda hned několik favoritů a hodlá sledovat, jak se bude soutěžícím dařit. Mezi její oblíbence, kteří ji na obrazovce baví a kterým věří, že by to mohli v soutěži daleko dotáhnout, patří účastnice show MasterChef a SuperStar, komička a herečka a také model.

"Obdivuji je, jsou šikovní, sleduji to. Za mě je to moc dobrá reality show, dobře udělaná, vypjaté situace a moc se mi to líbí. Všem držíme palce. Fandím Ivče Pazderkové, Matěji Paprčiakovi od Evči Holubové, Chili mám ráda, i když ji osobně neznám... Těm fandím z těch, o kterých trošku vím," dodala Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz.

Moderátorka a modelka Alice Bendová (48) rozhodně na svůj věk nevypadá. Maminka dvou dětí ...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu