Alice Bendová přiznala plastickou operaci. Klidně si zase nechám něco přišít či uříznout, říká

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Se svolením Alice Bendové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 7. 2021

Herečka Alice Bendová (47) patří mezi nejpůvabnější herečky v Česku a nic na tom nemění ani skutečnost, že jí dávno není dvacet. Je to zcela naopak, její dokonalé tělo fascinuje muže a vzbuzuje závist u mladších kolegyň. Pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová přiznala i zákrok plastického chirurga. "Když už si o tom povídáme, tak přiznám i takovou lehkou liposukci," uvedla sympatická herečka, která studem rozhodně netrpí.

Půvabná herečka Alice Bendová občas provokuje fanoušky na svém Instagramu, kam ráda dává i fotky, kde je rozhodně více nahé kůže než oblečení. Její partner Michal Topol (34) si je vědom, že má doma krásnou ženu, která své přednosti předvedla také několikrát před kamerou. Nezapomenutelná je například scéna z filmu Báječná léta pod psa (1997), kde nahá provokovala hereckého kolegu Ondřeje Vetchého (59).

"Prsa mám samozřejmě přírodní, tady o plastice mluvit nemusím. Ale samozřejmě i já o plastické operaci uvažovala a neskončilo jen u rozvažování," řekla Alice Bendová otevřeně pro ŽivotvČesku.cz a popsala, jakou část těla svěřila k opravě zkušeným plastickým chirurgům.

"Nechala jsem si opravit spodní víčka, protože se mi dělaly pytlíky pod očima. Ty jsem si nechala uříznout, protože mě tlačily do očí. Když už si o tom povídáme, tak přiznám i takovou lehkou liposukci, ale to bylo opravdu jen takové lehké »pošimrání«, určitě ze mě nevypustili 5 kilo tuku," smála se herečka, která zářila například ve filmu Kajínek z roku 2010.

Alice Bendová mnohokrát dokázala, že se nebojí mluvit otevřeně také o citlivých tématech. Klidně by prý šla na další operaci, ale vše má svůj čas. "Když do budoucna bude něco potřeba opravit, tak si zase klidně nechám něco přišít či uříznout, ale teď to na pořadu dne není," zakončila s humorem svůdná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.