Alice Bendová promluvila o svatbě i koronaviru: Vdávat se budu ráda, o očkování to říct nemohu

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 12. 1. 2021

Herečka Alice Bendová (47), kterou filmoví diváci znají ze snímků jako Kajínek (2010) nebo Báječná léta pod psa (1997), se zasnoubila s o dvanáct let mladším přítelem Michalem Topolem. "Svatba bude malá. A já doufám, že covid tu malou svatbu nezhatí," prozradila Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz.

Svůdná herečka od svého přítele Michala obdržela prsten s velkým diamantem. K životnímu kroku jí na sociálních sítích gratulovaly stovky fanoušků, ale také kolegyně z branže Patrice Pagáčová (32) či moderátorka Iva Kubelková (43).

"Říká se, že svatba by měla být do roka a do dne, tak doufám, že to klapne. Já bych ráda malou svatbu jen s rodinou, ale když se podívám jen na svou rodinu, tak to je rázem 40 lidí. Ale chtěla bych malou svatbu a doufám, že to covid nezhatí," svěřila pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová.

Svatba se bude konat v České republice. Alice lehce uvažovala i o zahraničí, ale to je v současné »koronavirové« době téměř nerealizovatelné. "Já si umím svatbu představit i někde na Tenerife, ale prostě to nyní nejde. Než bych tam ty lidi dostala, to bychom na všech testech zaplatili více než za svatbu," smála se Alice, která pro televizi Nova točí kriminální seriál Specialisté a na TV Prima naskočila do seriálu Slunečná.

"Všude jsme chráněni a testováni. Než jdeme na plac, tak musíme mít roušku. Ta pravidla jsou velmi přísná, ale jsem za to ráda. To testování a současná situace není příjemná pro nikoho, ale musí to tak být. Já nikdy nevystupovala v divadle, ta živá vystoupení moc nikdy nezažila, takže v seriálech práci mám a jsem za to ráda. Já neodsuzuji ani ty, kteří berou reklamy. Já jsem influencerka odjakživa a práci v reklamě jsme se nebránila nikdy. Takže chápu, že když stojí jiná práce, že herec se musí nějak živit," přiznala oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Alice Bendové se netajila názorem na očkování. Zprvu se smála, že je to hodně intimní dotaz, ale pak zvážněla. "Kdybych byla nemocná, či v seniorském věku, tak váhat nebudu. Nebo kdybych měla jistotu, že po očkování to nepřenesu na svoji sedmašedesátiletou maminku. Jenže tu jistotu nemám, tak nevím, moc se do toho nehrnu. Ale stejně nás k tomu donutí okolnosti. Kdo bude chtít cestovat, tak bude muset mít očkování. Až se zase začne svět otevírat, bude to nutné. Přes to cestování k tomu dotlačí asi každého," dodala pro ŽivotvČesku.cz Alice Bendová.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.