Alice Bendová prozradila, jak si představuje svůj svatební den a kdo na něm nesmí rozhodně chybět

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Lucie Tůmová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 13. 6. 2022

Loni v lednu herečku Alici Bendovou (48) po mnohaleté známosti partner Michal Topol (36) požádal o ruku. Krásná herečka řekla »ano« a prozradila, jak by její svatba měla ideálně vypadat. Většina příbuzných na ní bude chybět. "Jednu velkou svatbu už jsem si užila, takže o ni nestojím," svěřila se redakci ŽivotvČesku.cz s tím, že její blízcí o následnou oslavu a zahradní grilovačku ale určitě nepřijdou.

Přítele Michala Topola poznala usměvavá moderátorka už před dlouhými jedenácti lety, partneři se z nich stali o něco později. Přestože je její nastávající o 12 let mladší, řadí se mezi nejstabilnější páry v českém showbyznysu. A letos by měli svou lásku stvrdit i oficiálně.

"Přála bych si malou svatbu u moře, jen se svými dětmi. Velkou svatbu už jsem měla, znovu po ní netoužím," svěřila se pro ŽivotvČesku.cz moderátorka, která má z předchozího manželství s hokejistou Václavem Bendou dva potomky, Alici (12) a Vaška (14).

To, zda se jí přání splní a veselka se bude skutečně konat na pláži, se teprve uvidí. Jako nejvhodnější místo se nabízí Tenerife, kde herečka vlastní hned dva apartmány. Půvabná brunetka se ale svěřila, že chce vyrazit i na jiný ostrov.

"O prázdninách se chystáme na Sardinii, loni jsme byli na Sicílii a moc se nám tam líbilo. Máme obytňák a tím také chceme vyjet někam po Evropě, možná na jih nebo i do hor. Uvidíme," prozradila představitelka sexbomby Mirjany z filmu Báječná léta pod psa.

Svěřila se také, že širší rodina o svatební veselí nepřijde. "S rodinou se pak udělá grilování na zahradě a oslaví se to dodatečně. Není to o žádné drahé restauraci, ale o tom sejít se a oslavit to společně," představila pro ŽivotvČesku.cz své plány.

Ať už to dopadne jakkoli, Alice Bendová bude jistě nádherná nevěsta. Pro svého vyvoleného se udržuje ve formě a před časem začala i běhat. "Svatba ale není mou motivací pro běhání. Dělám to kvůli sobě. Pročistím si u toho hlavu a jako bonus i zpevním tělo," popsala bývalá hvězda seriálu Rodinná pouta.

Nutno dodat, že vyčistit si hlavu bude potřebovat. Před pár dny se rozhodla vyzkoušet, zda by měl šanci prorazit na trhu její e-shop s šaty, a tak na sociální síť Instagram dala několik modelů. To, co se rozpoutalo, ale nečekala.

"Už týden jsem nebyla běhat, místo toho balím a posílám balíčky. Mám z toho samozřejmě obrovskou radost a vážím si toho, ale je to teď fičák, abych dostála svým závazkům," dodala s úsměvem začínající podnikatelka pro ŽivotvČesku.cz a dodala, že až se situace trochu uklidní, půjde si zaběhat rovnou na celý den.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.