Alice Bendová ukázala žhavý snímek z dob, kdy pózovala pro pánský magazín. Pokud by dostala nabídku znovu, ve svých 48 letech by ji neodmítla

Herečka Alice Bendová
Herečka Alice Bendová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 2. 2022

Herečka Alice Bendová (48) se rozhodně řadí k nejatraktivnějším ženám v českém showbyznysu. Už léta má perfektní postavu a vrásky na její tváři aby člověk pohledal. Nyní zavzpomínala na dobu, kdy se objevila na obálce prestižního pánského magazínu. "Určitě jsem byla těhotná," řekla pro ŽivotvČesku.cz při pohledu na snímek z roku 2009 a prozradila, zda by do takového focení šla znovu.

Herečka Alice Bendová patří mezi nejpůvabnější herečky v Česku a nic na tom nemění ani skutečnost, že jí dávno není dvacet. Její dokonalé tělo fascinuje muže a vzbuzuje závist u mladších kolegyň už celá léta. Dokazují to fotografie z minulosti i přítomnosti, na kterých je evidentní, že postavu má Alice skutečně bezchybnou.

Na sociálních sítích nyní herečka zavzpomínala na doby dávno vzdálené. Zveřejnila snímek titulní stránky oblíbeného pánského magazínu, pro který v roce 2009 pózovala v upnutých stříbrných šatech. Vypadala v nich neuvěřitelně atraktivně a rozhodně by nikdo nepoznal, že tou dobou byla v jiném stavu.

"Určitě jsem byla těhotná. Jestli je to říjnové číslo, tak se to fotilo třeba v září, a to znamená, že už jsem byla těhotná s Aličkou, protože jsem ji porodila v květnu 2010," prozradila Alice Bendová pro ŽivotvČesku.cz tajemství jedné ze svých nejžhavějších fotografií.

Přestože dnes je Alici Bendové 48 let a má dvě děti, na její postavě to vůbec není poznat, jak dokazují její snímky v plavkách, kterými se čas od času pochlubí na sociálních sítích. I proto by dnes neměla nejmenší problém pro zmíněný magazín znovu zapózovat, rozhodně by ale chtěla, aby její fotografie byly decentní.

"Kdyby to byla taková podobná fotka, zase v šatech, nebo něco takového, tak do toho klidně půjdu znovu. Jinak nic, to by moje děti nepřežily (směje se). Takže to už nepřipadá do úvahy," řekla upřímně oblíbená herečka pro ŽivotvČesku.cz, za jakých podmínek by se na titulní straně časopisu známého jemnou erotikou znovu objevila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.