Alice Kovácsová ukázala syna Huga, který roste jako z vody. Pak promluvila o dceři, ke které je kritická

Režisérka Alice Kovácsová se synem Hugem
Režisérka Alice Kovácsová se synem Hugem
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 4. 9. 2021

Alice Kovácsová (55) se společně se synem Hugem vydala na premiéru muzikálu Cabaret, která probíhala v pražském Divadle Bez zábradlí. Oběma to slušelo a vypadali spokojeně, přišli totiž podpořit dalšího člena rodiny - ve hře dostala roli Alice dcera Rozálie (24). "Premiéru Cabaretu jsme si se synem užili moc. Byla to naše první návštěva divadla po lockdownu," uvedla Alice Kovácsová pro ŽivotvČesku.cz.

Muzikál Cabaret měl v pátek večer v Divadle Bez zábradlí premiéru, kterou si nenechala ujít řada slavných osobností. Mezi nimi i Alice Kovácsová, která si se synem Hugem vyrazila za kulturou. Z představení oba odešli plní dojmů a nadšení.

"Premiéru Cabaretu jsme si se synem užili moc. Byla to naše první návštěva divadla po lockdownu, což ve spojení s fantastickými hudebními a tanečními výkony všech zúčastněných vyústilo v nezapomenutelný kulturní zážitek," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Alice Kovácsová.

Restaurátorka starého nábytku a starých věcí, kterým vrací ducha a lesk, chtěla svou přítomností hlavně podpořit dceru Rozálii, pro kterou se jednalo o jeden z nejdůležitějších večerů její dosavadní kariéry. "Hlavní role Sally Bowles byla pro dceru Rózu rolí vysněnou, zároveň velkou výzvou a životní příležitostí a jsem ráda, že tu příležitost nepromarnila, naopak. Já bývám k dceři poměrně kritická, ale po tom, co předvedla, se dmu pýchou," prozradila Alice Kovácsová pro ŽivotvČesku.cz, jak je na dceru pyšná.

Kromě dcery Rozálie ale Alice Kovácsová ocenila i jiné herecké výkony. Jí i Hugovi se muzikál velmi líbil. "Propadla jsem i kouzlu Karla Heřmánka ml. v hlavní mužské roli," dodala Alice pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.