Alžběta Kolečkářová přivedla na svět druhého syna. Dostal netradiční jméno s krásným významem

Alžběta Kolečkářová je dvojnásobná maminka syna Louise a Lennyho
Alžběta Kolečkářová je dvojnásobná maminka syna Louise a Lennyho
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 3. 2021

Chvíle štěstí prožívá zpěvačka a bývalá soutěžící televizní pěvecké soutěže Alžběta Kolečkářová (28), která před pár dny přivedla na svět druhé dítě. Po skoro tříletém synovi tak s partnerem přivítali syna, který stejně jako jeho sourozenec dostal neobvyklé jméno.

Rodina Alžběty Kolečkářové se rozrostla o dalšího člena. Téměř tříletý syn Louise se dočkal bratříčka, kterého šťastní rodiče pojmenovali Lenny. V Česku se jedná o velmi netradiční jméno, které má anglický původ a v překladu znamená statečný jako lev. Zdrobnělina jména je pak Leonory.

"Omlouvám se, že jsem se vám dlouho neozvala, měla jsem trochu jiné »starosti«, ale velice krásné. Už jsme doma 4," napsala půvabná zpěvačka na svém oficiálním profilu jako omluvu za to, že delší dobu příliš nekomunikovala s fanoušky.

Zveřejnil(a) Alžběta Kolečkářová dne Středa 24. března 2021

Těhotenství nyní dvojnásobné maminky přišlo v době, kdy se jí podařilo zhubnout 22 kilogramů, což byl výsledek tvrdé dřiny a odříkání, jak sama přiznala už dříve na sociálních sítích. Z kil navíc, které přišly během devíti měsíců požehnaného stavu, si nedělá velkou hlavu. Důležité je, že jsou s novorozeným synem Lennym v pořádku a zdraví, protože porod v době covidu znamená dvojnásobné komplikace kvůli vládním opatřením a situaci v nemocnicích.

Zpěvačka Alžběta Kolečkářová (29), která se proslavila svou účastí v soutěži SuperStar, se...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu