Alžběta Kolečkářová ze SuperStar značně zhubla a oslnila novým účesem. Vybrala si elegantní mikádo

Alžběta Kolečkářová
Alžběta Kolečkářová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2023

Alžbětu Kolečkářovou (30) si fanoušci pamatují ze druhé řady Česko Slovenské SuperStar jako děvče s rudými vlasy, spoustou korálků a plnějšími tvary. Dnes by ji nejspíš řada lidí ani nepoznala. Výrazně zhubla a změnila styl oblékání. Zpěvačka pro ŽivotvČesku.cz nedávno řekla, že jsou pro ni nyní na prvním místě její dvě děti a hudba je tak momentálně trochu na vedlejší koleji. Nyní se sympatická umělkyně na sociální síti pochlubila novou úpravou svých vlasů, které podstatně zkrátila.

Z originální a dívky s netradičním vkusem se stala krásná maminka dvou synů, Louise (3) a Lenního (1). Ve druhé řadě Česko Slovenské SuperStar se Alžběta Kolečkářová umístila na šestém místě. Přestože nevyhrála, dokázala zúročit získanou slávu a se zpěvem i nadále pokračuje, přestože na ni není aktuálně tolik vidět. Hudba je pro ni sice velmi důležitá, ale absolutní prioritou jsou v jejím životě nyní děti, kterým se momentálně věnuje více než tvorbě.

Na sociální síti Facebook se krásná zpěvačka pochlubila fotografií nového účesu, který jí velice sedí. Mikádo nosí již nějakou dobu, nyní se mu ale se svým kadeřníkem rozhodla dodat šťávu v podobě nových barevných tónů a více odlehčeného střihu. Na první pohled je přitom znát, že se v případě Alžběty Kolečkářové jedná o dobrou volbu. Účes dává vyniknout štíhlému krku a celkově v něm sympatická umělkyně působí jako víla.

Alžběta Kolečkářová prošla v uplynulých letech proměnou. Podařilo se jí totiž shodit úctyhodných 22 kilogramů. "Já osobně jsem se rozhodla pro Stockholm diet. Je to komplex toho, co pro mě znamená zdravý životní styl. Ráda cvičím, takže jóga, workouty, posilování zařazuji taktéž, ale děti jsou momentálně na prvním místě. Když nezbývá čas cvičit, tak mám zápřah s dětmi. A to někdy taky stojí za to," popsala pro ŽivotvČesku.cz, jakým způsobem se jí podařilo výrazné změny docílit.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.