Americká zpěvačka Britney Spearsová ve 40 letech přišla o nenarozené miminko. Misska Natálie Kočendová svěřila, jak s tím jde bojovat

Zpěvačka Britney Spearsová se snoubencem
Zpěvačka Britney Spearsová se snoubencem
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 15. 5. 2022

Americká popová zpěvačka Britney Spearsová oznámila na sociálních sítích, že přišla o nenarozené miminko. Teprve zhruba před měsícem přitom ohlásila, že čeká dítě se svým o 12 let mladším manželem Samem Asgharim. Pro ŽivotvČesku.cz již dříve promluvila misska a modelka Natálie Kočendová (22), která prožila podobnou zkušenost, jak lze trápení překonat. "Nejdůležitější je, aby teď nebyla sama," svěřila žena, která se s bolestivou ztrátou musela vyrovnat v září 2020.

Čtyřicetiletá popová hvězda, která už má dva dospívající syny z předchozího manželství se zpěvákem Kevinem Federlinem, informovala na sociálních sítích o smrti svého »zázračného dítěte« v raném stadiu těhotenství. Uvedla, že prochází otřesným obdobím, a připustila, že s ohlášením těhotenství měli možná počkat. "Nadále budeme usilovat o rozšíření naší krásné rodiny," uvedla zpěvačka, která je pod sdělením podepsána spolu se svým partnerem.

Těhotenství oznámila Britney Spearsová přesně 11. dubna rovněž na sociální síti. Do zájmu médií se opět dostala loni, kdy soud na její žádost po 14 letech ukončil její opatrovnictví schválené původně kvůli zpěvaččiným psychickým obtížím. Svého otce Jamieho Spearse vinila, že opatrovnictví zneužíval a nutil ji vystupovat proti její vůli, brát lithium a nechtěl jí dovolit vdát se za Asghariho a mít s ním děti.

Podobně smutnou zkušenost zažily před časem dvě známé účastnice soutěže krásy. Misska a modelka Miroslava Fabušová (40), o které se v poslední době psalo zejména kvůli její účasti při autonehodě předsedy Národní rady Slovenské republiky Borise Kollára (56), v srpnu loňského roku přišla o své dosud nenarozené miminko, a to ve 4. měsíci těhotenství.

Pro ŽivotvČesku.cz promluvila misska Natálie Kočendová, která prožila podobnou zkušenost se svým partnerem. Jde o opravdu těžké momenty v životě ženy. "Nejdůležitější je, aby nebyla sama. Chodit ven s přáteli, neuzavírat se do sebe - to je důležité. Není to nic lehkého," řekla pro ŽivotvČesku.cz nedávno krásná modelka, která získala titul Miss International Czech Republic 2020 a v šestém měsíci potratila. Oznámila to v září 2020. Její partner Lukáš Vlačuha alias Laky Royal její slova potvrdil. "Nesmí být sama. Musí být v kontaktu s lidmi."

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.