Anck-Su-Namun z Mumie se změnila. Patricia Velásquez hrdě ukazuje vrásky a mluví o své orientaci

Herečka Patricia Velásquez je velmi půvabná žena
Herečka Patricia Velásquez je velmi půvabná žena
Foto: Profimedia.cz
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 1. 2021

Díky filmu Mumie byla Patricia Velásquez (49) v roce 2001 pánským magazínem Maxim zařazena do seznamu 100 nejkrásnějších žen světa. Publikum si ji pamatuje jako krásnou ženu s nádherným tělem a obličejem bez vad. Dnes herečka hrdě ukazuje vrásky a mluví o orientaci, kterou přestala tajit až po třicítce.

Patricia Velásquez zpětně nevidí svou roli v Mumii jako zápornou. "Užívala jsem si hrát zlou postavu, ale dnes si spíš myslím, že to byl příběh lásky. Anck-Su-Namun a Imhotep chtěli být spolu a udělali by pro to cokoliv,“ řekla webu Cinema.

Natáčení pokračování pro ní bylo kvůli bojové scéně náročné a proto už se do podobných sekvencí nepouští. "Trénovala jsem 3 měsíce, denně 7 nebo 8 hodin. Nakonec jsem si 3 dny poležela v nemocnici, doběhla mě únava.

Část mládí Patricia prožila ve Španělsku a nezastírá, že to byla pořádná divočina. "Byl to jeden velký večírek, brali jsme drogy a pařili celé dny. Kdybych si neuvědomila, že mám tou dobou víc, než když měla celá moje rodina a nezačala žít zodpovědněji, nevím, kde bych dnes byla."

Velké přiznání

Patricia nebyla za svůj život ani jednou provdaná, z jednoho vztahu ale má dceru Mayu. Kvůli ní se rozhodla světu odhalit tajemství o své orientaci, které dlouhé roky střežila.

Ve své knize Straight Walk, kterou publikovala v roce 2015, se herečka přiznala, že je lesba. "Dceru jsem vychovávala k upřímnosti a k hrdosti, ale nebyla jsem dobrým příkladem. Mám ráda ženy, musím to přijmout a ostatní to musí přijmout také.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.