Andrea Pomeje kvete. Na narozeninách Františka Janečka (76) ukázala své hříšné vnady

Andrea Pomeje je skutečně krásná žena
Andrea Pomeje je skutečně krásná žena
Foto: Profimedia.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 9. 2020

Andrea Pomeje (32), úspěšná diskžokejka a bývalá manželka zesnulého Jiřího Pomeje, se ukázala na oslavě narozenin hudebního producenta Františka Janečka (76) s novým přítelem.

Andrea je nejen talentovaná hudebnice, ale především krásná žena. Když se objevila  po delší době ve společnosti, nikoho nepřekvapilo, že jí to nesmírně slušelo. V rafinovaných šatech, které při slavnostní příležitosti oblékla, vynikly její ženské půvaby. 

Pozornosti mužů se ale obávat nemusela. V doprovodu svého pohledného přítele Petra Plačka, který je pořádný chlap, měla vedle sebe neustále láskyplného ochránce, který si ji střežil. Vypadala šťastná a tentokrát se nevyhýbala ani objektivům fotoaparátů. 

Andrea prožívala po smrti Jiřího Pomeje, se kterým má dceru Aničku, těžké období. Ale všechno zlé naštěstí překonala a vedle přítele Petra opravdu rozkvetla. Radost a zamilovanost sdílí s fanoušky také na sociálních sítích. Ráda ukáže svůj kousek štěstí, které konečně znovu našla v nové lásce, ale soukromí si nezapomíná zdravým způsobem hlídat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.