Reklama:

Andrea Verešová oslnila ve společnosti zářivě žlutou róbou. Prozradila, proč vsadila na model, ve kterém značně vynikl její hrudník

Modelka Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem
Modelka Andrea Verešová s manželem Danielem Volopichem
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 5. 2022

Česko-Slovenský ples byl pro řadu osobností po dlouhé době sociální izolace v pandemii první velkou příležitostí, kdy si mohly vyrazit do společnosti. Jednou z těch, kdo si výjimečný večer užili, byla také modelka Andrea Verešová (41), která zvolila velmi výrazné šaty žluté barvy. "Mohla jsem si vybrat ještě pudrově růžové, ale nakonec jsem se rozhodla pro tyto, i když jsem se té barvy napřed bála," prozradila pro ŽivotvČesku.cz okolnosti výběru šatů.

Reklama:

Mezi nejkrásněji oblečené dámy, které letos zavítaly na Česko-Slovenský ples, patří bezesporu modelka Andrea Verešová, jejíž oslnivě žlutá róba doslova rozzářila taneční parket. Nádherné šaty, ve kterých půvabná Andrea připomínala dospělejší verzi Belle ze známé Disneyho pohádky, která rovněž obléká ikonické žluté šaty, se okamžitě staly velmi diskutovaným outfitem. Redakce ŽivotvČesku.cz proto oslovila samotnou modelku, aby ke svému zdařile vybranému modelu prozradila něco víc.

Reklama:

"Jsem ráda, že jsem si nakonec vybrala tyto šaty, měla jsem totiž ještě druhou variantu v pudrově růžové. Celé vybírání probíhalo na dálku, ale Janka (návrhářka Jana Pištejová, pozn. red.) už zná mou výšku, mou postavu, spolupracuji s ní již delší dobu, a tak dokáže odhadnout, co mi bude sedět. Šaty mi poté přivezl manžel na poslední chvíli - v pět hodin odpoledne před plesem," převyprávěla pro ŽivotvČesku.cz modelka celou historii volby outfitu.

"Tentokrát jsem i vzhledem k tomu, jaká je momentálně doba, nechtěla žádné kamínky, krajky a výrazné ozdoby, šaty ale mají tak pěkný střih, že to vůbec nevadilo. Myslím, že takhle vzdušný model jsem na sobě snad nikdy neměla. Barvy byly také vybrány symbolicky, žlutou jsem doplnila modrou kabelkou, která však na fotkách bohužel působí černě, aby model odkazoval k ukrajinské kombinaci barev. Přece jen jsou to naši sousedé a já bych jim pochopitelně přála mír a dobrý konec," popsala někdejší slovenská miss pro ŽivotvČesku.cz skrytý význam róby, kterou si pro významný večer zvolila.

"Jsem vděčná za to, že i v těchto těžkých časech můžeme někam jít plesat a zatančit si. Hudba, tanec a smích jsou docela dobrý základ pospolitosti a soudržnosti, a tak myslím, že to může řadě lidí pomoci," dodala pro ŽivotvČesku.cz Andrea Verešová, které nejsou osudy druhých lidí rozhodně lhostejné.

Jedna z nejkrásnějších modelek je provdaná za advokáta a podnikatele Daniela Volopicha (57), se kterým vychovává dvě děti, Vanessu (14) a Daniela Tobiáše (12). Přestože je jako pracující matka velmi vytížená, tak si udržuje perfektní figuru za pomoci pevné disciplíny. Každý den tak například cvičí jógu a doma má bazén i malé fitko, které k práci na své postavě využívá. A i když jako miss může na první pohled klamat tělem, je také vzdělaná - vystudovala práva.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: