Andrej Babiš popřál všem ženám k MDŽ, dceru Vivien vzal na fotbal

Vivien Babišová s otcem
Vivien Babišová s otcem
Foto: Jakub Poláček (Blesk) / CNC / Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 3. 2024

Opoziční politik Andrej Babiš vzal svou dceru Vivien ve čtvrtek na zápas Sparty proti Liverpoolu. I když fotbalisté Sparty prohráli, bývalý premiér se na fotografii s dcerou, kterou umístil na sociální sítě, usmíval. Dobrá nálada i přes prohraný zápas Babiše neopustila a v pátek popřál skrze sociální sítě všem ženám k MDŽ. "Jsme moc rádi, že vás máme a že to s námi vydržíte," stojí ve vzkazu, který směřuje ženskému pokolení. Andrej Babiš může být na svou dceru Vivi velmi hrdý, zdědila po něm totiž důležité vlastnosti jako píli a disciplínu. Jak před časem pro ŽivotvČesku.cz uvedla Monika Babišová, obě jejich děti mají zájem o byznys a vypadá to, že dcera půjde v otcových šlépějích a převezme po něm firmu.

"A jde se na to," okomentoval Andrej Babiš snímek z fotbalu s dcerou Vivien, na kterém se oba usmívají. Smích je ale musel v průběhu zápasu opouštět. Sparta totiž ve čtvrtek utrpěla debakl a úvodní semifinálové utkání Evropské ligy vyhrál Liverpool 5:1. Do následujícího dne ale Andrej Babiš vstoupil s optimismem a především s přáním všem ženám. Než nastoupil do metra, kterým se v poslední době přepravuje, napsal na sítě upřímný vzkaz. "Přeji úžasný den všem dívkám, slečnám, paním, prostě všem našim ženám."

Andrej Babiš je známý tím, že se ženami rád obklopuje, spousta z nich zastává v jeho firmě i v politickém hnutí vysoké pozice. Nejvíce však ze všech žen nedá samozřejmě dopustit na svou manželku Moniku a dceru Vivien, která půjde zřejmě v jeho podnikatelských šlépějích.

Před časem Monika Babišová pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že je na obě své děti nesmírně hrdá. Vivien Babišová navíc po otci zdědila pracovitost, disciplínu a takzvaný tah na branku. "Vivien má velký drive a chce převzít firmu. Už v ní nějakou dobu pracuje, začala od píky a seznamuje se se všemi firmami v holdingu, aby vše poznala osobně a porozuměla procesům," prozradila pro ŽivotvČesku.cz Monika Babišová s tím, že dcera prokazuje vůdčí schopnosti. "Jsem na ni pyšná, protože má disciplínu a je opravdu velký dříč a je na sebe enormně přísná," vyzdvihla. Kromě toho se také Vivien učí francouzsky a piluje hru na kytaru, ve volném čase se zajímá o chov koní.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.