Andrej Babiš představil radikálně krátký sestřih. Promluvil o speciálním zákroku

Premiér Andrej Babiš při kadeřnickém zákroku své manželky
Premiér Andrej Babiš při kadeřnickém zákroku své manželky
Foto: Archiv Moniky Babišové

Premiér Andrej Babiš (66) v neděli překvapil občany České republiky, když ukázal velmi krátký sestřih. Část lidí spekulovala, zda se předseda vlády opravdu stříhal sám. Jisté je, že premiér dodržel pravidla hry, která v Česku pomáhal nastavit. Žádný ilegálně otevřený kadeřnický salón nenavštívil. "Monika měla ministrojek," uvedl Andrej Babiš pro ŽivotvČesku.cz a popsal, jak dlouho trvalo, než mu manželka vyrobila nový účes.

Předseda vlády v neděli svým voličům i odpůrcům představil nový účes. Za radikální proměnou stojí jeho manželka Monika Babišová (46).

Premiér dokázal, že opatření, která v Česku platí v souvislosti s epidemií koronaviru, sám dodržuje. Kadeřnické salóny jsou uzavřeny z rozhodnutí vlády, proto Andrej Babiš poprosil manželku, aby mu porost na hlavě pořádně zkrátila.

"Monika měla ministrojek. Trvalo to dlouho, téměř půl hodiny," prozradil Andrej Babiše pro ŽivotvČesku.cz, jak dlouho sestřih na pouhé dva milimetry vznikal.

Ještě během pátku měl premiér v Poslanecké sněmovně starý účes. Bylo vidět, že už prosvítají šediny a že vlasy si o kadeřnický úkon začínají říkat.

Dlouho se spekulovalo o tom, že premiér Andrej Babiš (66) má v úmyslu vyměnit Jana Blatnéh...

Otázkou je, jak dlouho ještě budou holičství, kadeřnictví a další služby uzavřené. Předseda vlády má vlasy zkrácené na dva milimetry, takže to vypadá, že on sám pomoc profesionálů dlouho potřebovat nebude.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.