Andreji Babišovi přišel SMS zprávou duet s Milošem Zemanem. Stal se z toho hit internetu

Andrej Babiš a Miloš Zeman
Andrej Babiš a Miloš Zeman
Foto: Archiv Andreje Babiše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 9. 2020

Pokud si někdo myslel, že dvojice politiků - premiér Andrej Babiš (66) a prezident České republiky Miloš Zeman (75) - spolu nikdy nevytvoří pěveckou dvojici, tak teď budete nejspíš překvapeni. I když jde o výtvor neznámého autora a nadsázku, na internetu duet obou politiků boduje.

"Tohle mi přišlo SMSkou. Autora neznám, ale gratuluju mu, výborně jsem se pobavil," uvedl premiér Andrej Babiš na svém profilu na sociálních sítích, kde zveřejnil počin neznámého autora, který vytvořil pozoruhodný duet. Okamžitě se mezi lidmi začalo video neuvěřitelnou rychlostí šířit. Není se ale čemu divit.

Ve videu zpívá Babiš se Zemanem skladbu známé skupiny The Buggles, která nese název »Video killed the radio star 1979«. Jde o legendární rádiový hit.

Neznámému autorovi se skvěle podařilo zachytit výrazy obou politiků patrně pomocí nějaké úpravy v programu, což dodává videu originalitu a vtip. Na duet obou politiků se podívejte níže.

The Buggles byla britská New Wave skupina. Byla činná v letech 1977–1982, 1998, 2004 a 2010–2011. Tvořili ji Geoff Downes a Trevor Horn. Jejich singl Video Killed the Radio Star se stal světovým hitem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.