Aneta Krejčíková promluvila o požehnaném stavu. Třetí miminko plánujeme, prozradila herečka

Aneta je půvabná maminka
Aneta je půvabná maminka
Foto: Archiv Anety Krejčíkové
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2020

Herečka Aneta Krejčíková (28) si užívá roli dvojnásobné maminky. Vše se ale může brzy změnit. Přiznala totiž, že touží po třech dětech a pokud by se stalo, že by otěhotněla, požehnaný stav si rozhodně bude užívat. "Třetího potomka určitě chceme," přiznala půvabná Aneta pro ŽivotvČesku.cz.

Mít dvě děti lidově řečeno na krku může pro některé maminky být očas pořádný stres. Pro Anetu to je velká radost. "Vždy jsem si přála čtyři děti. Pokud nám bude dáno a budeme mít tři, budu za to hrozně vděčná. Rozhodně se s partnerem o třetím potomkovi bavíme. Mateřství si užívám, hrozně mě to baví a k dětem jsem měl vždy velmi pozitivní vztah," prozradila pro ŽivotvČesku.cz maminka téměř dvouletého syna Bena a dcery Toničky, kterou přivedla na svět letos o prvním dubnovém víkendu.

V únoru 2017 se talentovaná Aneta zasnoubila s partnerem Ondřejem Rančákem. Zatím si ale své »Ano« neřekli. Je tak dost možné, že se krásná rodina dřív, než Aneta uslyší svatební zvony, rozroste o dalšího potomka.

"Třetí miminko bych chtěla s mírným odstupem, ale když by se stalo, že bych otěhotněla, budeme rádi a přijmeme to," dodala velmi půvabná herečka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.