Aneta Krejčíková zavzpomínala na slavnou roli. Vdechla mi život do žil, byla to pro mě změna, říká

Herečka Aneta Krejčíková
Herečka Aneta Krejčíková
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 4. 2021

Herectví je profese, která s sebou přináší možnosti přecházet z role do role a měnit se v některých případech jako chameleon. Aneta Krejčíková (29), známá mimo jiné jako Gábina Pumrová z nekonečného televizního seriálu, si vyzkoušela ztvárnění různých charakterů, ale jedna postava pro ni byla velkou radostí. "Byla to Sugar - první role, kterou jsem si zahrála po narození prvního dítěte. Zažila jsem naprostou extázi," řekla pro ŽivotvČesku.cz.

Aneta Krejčíková tráví dobu s koronavirem především doma s rodinou. Pro českou kulturu byla epidemie velký zásah, a tak vzpomíná na časy, kdy mohla působit na divadelní scéně, hrát a dostávat zpětnou vazbu od diváků. Jednu z rolí si velmi oblíbila - postavu z muzikálové adaptace slavného filmu Někdo to rád horké.

"Jedná se o Sugar ze stejnojmenného muzikálu, která je velmi intezivní. Zaprvé je tam fajn partička, baví mě to a musím říct, že to byla první role, kterou jsem si zahrála po prvním porodu. Zažila jsem tam naprostou extázi, protože postava Sugar je femme fatale a hrála ji Marilyn Monroe – ne že bychom to tak situovali," řekla Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že to pro ni byla velká a příjemná změna.

"Mám na sobě šaty, jsem nalíčená a to úplně stačí poté, co jsem jako máma přišla na jeviště z »pobryndaných« košil z domácího prostředí a postele. Vdechlo mi to život do žil a je to jedna z věcí, na kterou se docela těším – až se zase zkrášlím, zazpívám si a uslyším potlesk," popsala sympatická představitelka Gábiny Pumrové ze seriálu Ulice pro ŽivotvČesku.cz.

Jako maminka dvou dětí je s ohledem na epidemii částečně ráda, že má na jejich péči a výchovu více času. "Mám štěstí, i když je to někdy těžké. Aspoň mám čas na děti a nemusím mít výčitky svědomí, že odcházím na zkoušení a večerní představení. Nicméně občas bych si potřebovala vyvětrat hlavu, to asi zná každý," doplnila Aneta Krejčíková pro ŽivotvČesku.cz.

Aneta Krejčíková (31) oplývá mnoha půvaby. Seriálová hvězda zazářila i na tiskové konferen...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.