Aneta Vignerová si léčí zlomené srdce na dovolené. Ukázala luxusní figuru

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 1. 2023

Poté, co loni krátce před Vánoci Anetě Vignerové (35) došla trpělivost se záletným partnerem Petrem Kolečkem (38), který ji vyměnil za herečku Denisu Nesvačilovou (31), si modelka užívá zasloužený odpočinek v Emirátech, kam odcestovala v doprovodu svého malého syna a svého kadeřníka, který je jejím dlouholetým kamarádem. Na smutnění tak příliš nemá čas a podle psychologa Jeronýma Klimeše možná ani příliš důvodů. "Petr Kolečko očividně řeší potíže ve vztahu tím způsobem, že jednoduše změní lokál," uvedl pro ŽivotvČesku.cz nepříliš lichotivou charakteristiku dotyčného scenáristy. Na videu z dovolené, které sdílela na sociální síti, ukázala vynikající postavu v zelených plavkách.

Do Spojených arabských emirátů někdejší vítězka soutěže Miss ČR vyrazila poprvé bez partnera, pouze se synem Jiříčkem (2). Podle obsahu jejích sociálních sítích si to oba dva náramně užívají. Společnost jim dělá Daniel Boček (31), kadeřník, který je Anetin dlouholetý kamarád.

Na sociální síti Instagram se Aneta Vignerová pochlubila svou figurou v plavkách, která je skutečně výstavní. Na tyto křivky musí nyní zapomenout scenárista Petr Kolečko, se kterým se po sérii jeho milostných eskapád, mlžení a nevěře s herečkou Denisou Nesvačilovou definitivně rozešla loni na podzim.

Dvojice se sice pokoušela svůj značně narušený vztah napravit, jak ovšem později odhalili bulvární fotografové, s Denisou Nesvačilovou se i přesto stýkat nepřestal, ačkoli se před Anetou Vignerovou dušoval, že svůj poměr již ukončil.

"Nechápu ty dva, tam je to zase další zrada. Myslím si, že se tady hrálo na všechny strany, a doufám, že trojúhelník je vyřešen," uvedla na sociální síti Instagram před časem zklamaná Aneta Vignerová. 

"Abychom trošku byli v obraze, tady proběhly skoro zásnuby a prodávání baráku a kdesi cosi, abychom si vytvořili svoje nové a pevné zázemí, takže jenom chci, kdyby se na to třeba nějaká dotyčná osoba dívala, která si myslím, že se na to dívat bude, tak aby věděla, s kým má co do činění. Ještě to bude tvrdý," dodala podvedená modelka. 

Redakce oslovila špičkového psychologa Jeronýma Klimeše, který poukázal na nejpravděpodobnější důvod, který za Kolečkovými vztahovými veletoči stojí. Podle něj by se i Denisa Nesvačilová měla raději mít na pozoru.

"To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 38 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou a pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz odbornou veřejností uznávaný psycholog.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.