Reklama:

Aneta Vignerová ukázala snubní prstýnek. Spekuluje se o utajené svatbě s Petrem Kolečkem

Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Aneta Vignerová a Petr Kolečko
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 3. 2023

Milostný trojúhelník scenáristy Petra Kolečka (39), matky jeho syna Anety Vignerové (35) a herečky Denisy Nesvačilové (31) došel podle informací, které se objevily v českém bulváru, svého rozuzlení. Poté, co se na českém internetu již nějakou dobu spekuluje, že záletný scenárista se opět vrátil ke své původní partnerce, se kterou má syna Jiříka (3), se na ruce někdejší miss objevil snubní prstýnek. Velice podobný šperk přitom nedávno vynesl také Petr Kolečko a některá média nyní poukazují na to, že se pár mohl potají vzít. Na nebezpečí »slepovaných« vztahů pro ŽivotvČesku.cz upozornil psycholog Jeroným Klimeš (55).

Reklama:

Od Českých lvů veřejnost spekuluje o tom, že Petr Kolečko má ke své expartnerce Anetě Vignerové blíž, než oficiálně přiznává. Poté, co se na slavnostním ceremoniálu objevil se zavázanou rukou, která byla následkem krvavého incidentu v bytě jeho nové partnerky Denisy Nesvačilové, při kterém se scenárista během hádky nešťastnou náhodou pořezal o kuchyňský nůž, se v médiích objevila informace, že z chirurgie zamířil rovnou do bytu své bývalé přítelkyně.

Reklama:

Že se dvojice nejspíš stále vídá, napověděla některá videa na Instagramu Anety Vignerové, která od té doby jakoby nechtěně několikrát ukázala ve Stories záběry, na kterých se mihne právě Petr Kolečko. Naposledy to bylo včera, kdy jej zachytila po boku malého syna v její posteli, jak se společně choulí v peřinách. Modelka později video odstranila, ale na celou situaci upozornil server Super.

Skutečně zajímavý detail ovšem dnes odhalilo zdánlivě nevinné video z restaurace, na kterém je v záběru vidět Anetina levá ruka. Prsteníček totiž zdobí prsten, který dříve krásná brunetka nenosila a který vypadá jako snubní. Velice podobný šperk se také objevil na ruce Petra Kolečka, který byl hostem pořadu Nový den na televizní stanici CNN Prima News.

To by pochopitelně mohla být jen souhra náhod. Že se ale jedná spíše o právě provalenou tajnou svatbu, naznačuje zjištění deníku Blesk, podle jehož informací se pár vzal 14. března na Staroměstské radnici v Praze, kam o den dříve dorazili zařídit všechny potřebné dokumenty.

O tom, co lidi vede k tomu, aby se opakovaně vraceli do již jednou rozpadlých vztahů, pro ŽivotvČesku.cz promluvil renomovaný psycholog a párový terapeut Jeroným Klimeš. "Těch důvodů, proč k tomu dochází, je samozřejmě mnoho. Velmi často jsou vztahy nahoru a dolů, pokud v nich dochází například k nevěře. Bohužel těmito dramatickými rozchody a návraty si často lidé přivolají více potíží než užitku," varoval odborník na mezilidské vztahy.

Pokud jsou všechny indicie skutečně pravdivé a Aneta Vignerová je nyní vdanou paní, má podle Jeronýma Klimeše dost důvodů se o svou budoucnost po boku Petra Kolečka obávat, a to zvláště proto, že se s ním již rozešla dvakrát. Podobně navíc před lety opustil také svou první ženu Gabrielu, se kterou má dvě děti.

To jsou ti chlapi, když jsou nespokojení ve vztahu, tak to řeší změnou »lokálu«. Pokud mu je 39 let, tak vidíme, že to za tu dobu stačil otočit několikrát. Takže tady jde o to, že i když nevíme, co je tam za problém, tak ten problém tam ale je. Je zjevné, že vztah, i když jsou v něm děti, nebere jako závazek, který je potřeba dotáhnout do konce, to je hlavní problém. Tihle muži vždy ten projekt načnou, ale pak ho nejsou schopni dotáhnout do konce. To znamená, že věrnost neberou jako nějakou hodnotu, druhá varianta je, že když jsou nespokojení, tak změní »lokál«, uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: