Aneta Vignerová ukázala úsměv i štíhlou postavu. Po rozchodu opět ve společnosti

Aneta Vignerová
Aneta Vignerová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2023

Poté, co loni krátce před Vánoci Anetě Vignerové (35) došla trpělivost se záletným partnerem Petrem Kolečkem (38), který ji vyměnil za herečku Denisu Nesvačilovou (31), se modelka pomalu začíná opět objevovat ve společnosti s úsměvem na rtech. Na oslavě výročí 100 let známé čokoládové tyčinky se tak ukázala ve velmi slušivém outfitu, viditelně byla v dobré náladě. Na odiv dala také svou výjimečně štíhlou postavu, konkrétně dlouhé a krásné nohy. "Myslím, že by se takto ženy měly do společnosti oblékat častěji," pochválil ji pro ŽivotvČesku.cz stylista slavných Kája Pavlíček (50).

Na akci k výročí 100 let existence známé české čokoládové tyčinky Kofila dorazila Aneta Vignerová oblečená ve žluté a černé, tedy ikonických barvách značky. Vynesla asymetrické žluté sako a velmi upnuté kalhoty, které daly vyniknout jejím štíhlým nohám. Tvář jí zdobil úsměv, což potěšilo všechny její fanoušky - po minulém roce plném velkých zvratů si trochu radosti jistě zaslouží.

Na ladné křivky musí nyní zapomenout scenárista Petr Kolečko (38), se kterým se po sérii jeho milostných eskapád, mlžení a nevěře s herečkou Denisou Nesvačilovou (31) definitivně rozešla loni na podzim. Dvojice se sice pokoušela svůj značně narušený vztah napravit, jak ovšem později odhalili bulvární fotografové, s Denisou Nesvačilovou se i přesto stýkat nepřestal, ačkoli se před Anetou Vignerovou dušoval, že svůj poměr již ukončil.

"Já musím říci, že bych si přál, aby se takhle ženy do společnosti oblékaly častěji. Anetin outfit je originální, sluší jí a je dostatečně ženský. Sako je velmi zajímavě střižené a k takovéto akci se hodí. Kalhoty jsou možná na můj vkus užší, než by mohly být, koneckonců na přehlídkových molech nyní vídáme spíše široké nohavice, ale Anketě tento typ kalhot sluší, takže mi to nevadí," pochválil pro ŽivotvČesku.cz modelku stylista slavných a porotce řady talentových soutěží Kája Pavlíček.

"K takto zajímavému outfitu, jak je vidět, stačí i úplně jednoduchý účes a doplňky, není potřeba vymýšlet nic složitého. A pochvalu má u mě Aneta také za to, že v době, kdy jsou v módě především různé velké boty a bagančata, si obula podpatky," doplnil pro ŽivotvČesku.cz módní expert spokojeně.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.