Reklama:

Angelina Jolie na premiéře znovu rozvířila spekulace o anorexii. Kamera zachytila její tenké ruce

Autor: |
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 10. 2021

Herečka Angelina Jolie (46) natočila řadu skvělých filmů, ale v posledních letech je středem pozornosti spíše kvůli své hmotnosti. Na mnoha videích a fotografiích byla zachycena s velmi štíhlýma rukama a její kosti jsou často dobře viditelné. Na slavnostní premiéru filmu Eternals, kam přivedla i pět ze svých šesti dětí, si oblékla hnědé šaty bez ramínek. Opět vyvolala spekulace, zda je po zdravotní stránce v pořádku a netrpí anorexií.

Reklama:

Angelina Jolie patřila ještě před deseti lety k nejkrásnějším ženám světa. Události posledních roků ji ale změnily k nepoznání a fanoušci neřeší tolik její krásu, jako spíše obavy o její psychické i fyzické zdraví. Na premiéře filmu Eternals se ukázala v šatech, které zdůraznily křehkost jejího štíhlého těla a vyvolala tak další spekulace, že trpí poruchou příjmu potravy - konkrétně anorexií.

Reklama:

V uplynulých letech herečku sužoval nejen strach z rakoviny prsu, kterou má v rodině a kvůli které preventivně podstoupila mastektomii, ale i trápení související s rozvodem s Bradem Pittem a následná bitva o děti, která ještě neskončila. Podle Angeliny chůvy z dětství už jako teenager měla trpět anorexií a proto k ní má předpoklady i v budoucnu, jak chůvu Cis Rundle cituje deník Daily Mail.

Jolie se vždy bránila nařčením, že trpí poruchou příjmu potravy, rovněž tvrdila, že hubená být nikdy nechtěla. "Je zajímavé, že když člověku někdo řekne, že je hubený, obvykle poděkuje. Já to ale jako kompliment nevnímám, není to něco, čím bych chtěla být," prozradila oblíbená herečka v rozhovoru pro magazín Hello. Popsala také, že být špatným vzorem jí nevadí.

"Ať se o mě klidně říká a píše, že jsem moc hubená. Ať jsou slova o mé postavě kritická. Nechci mladé dívky podporovat v myšlence, že má postava je ideál krásy. Je mi ale smutno z toho, že nikoho při pohledu na pohublou osobu nenapadne, že si možná prochází těžkým obdobím. Většinou si lidé myslí, že hubnutí je úmyslné," dodala Angelina Jolie.

Herečka Angelina Jolie
Herečka Angelina Jolie
Foto: Profimedia
Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: