Reklama:

Angelina Jolie se ukázala v overalu, který na ní visel jako na ramínku. Její jídelníček vysvětluje, proč nepřibírá

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 6. 2022

Herečka Angelina Jolie (47) dříve bývala žena se smyslnými křivkami, v posledních letech je však velmi hubená a ztrácí se před očima. Její jídelníček pak dokazuje, proč tomu tak je. Jak řekl zdroj magazínu Marie Claire, zahrnuje do něj celou řadu semínek do takové míry, že tvoří základ jejích dní.

Reklama:

V minulosti kolovaly zvěsti, že Angelina Jolie trpí anorexií a že denně přežívá na maximálně 600 kaloriích. Takový režim by byl pro herečku dlouhodobě neudržitelný a pochopitelně jich konzumuje o něco víc, přesto ale dodržuje jídelníček, který by pro leckoho nebyl vůbec lákavý jak právě z hlediska kalorií, tak z hlediska chutnosti.

Reklama:

Herečka by měla v současnosti vážit něco málo přes 50 kilogramů a vzhledem k jejímu jídelníčku není vůbec divu, že na sobě zdánlivě nemá ani gram tuku. Jí totiž skromně a odepírá si jakékoliv smažené jídlo, fastfoody jsou pak pro ni absolutní tabu.

"Je známo, že Angelina začíná svůj den hrstí cereálií politých lžící rozehřátého kokosového oleje. Vždy milovala všemožné druhy semínek a zařazovala je do svého jídelníčku, ale v poslední době to povýšila na novou úroveň," řekl zdroj dámského magazínu Marie Claire.

Jak dokazují nejnovější snímky, kdyby Angelina Jolie ještě o pár kilogramů zhubla, byla by zřejmě průhledná. V Římě, kde režíruje nový film, se ukázala ve volném overalu, který na ní v podstatě visel. Je to zřejmě i proto, že velkou část její stravy tvoří právě semínka.

"Semínka jsou pro ni velmi důležitá a minimálně hrstku zařazuje ke každému chodu. K obědu si dá například na páře připravovaný kousek červeného masa se zeleninou a k tomu semínka. Tvrdí, že obsahují živiny, které by z ničeho jiného nezískala, a připisuje jim i krásu své pleti," dodal zdroj.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: