Angelina Jolie už se z rozchodu s Bradem Pittem nehroutí. Byla přistižena na večeři s milovníkem slavných krásek

Angelina Jolie a The Weeknd si vyšli na rande
Angelina Jolie a The Weeknd si vyšli na rande
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2021

Herečka Angelina Jolie (45) byla dlouhá léta věrná Bradu Pittovi (57) a rozchod páru v roce 2016 byl pro mnohé šokem. Zatímco od odloučení se po hercově boku objevila už řada žen, Angelina byla doposud oficiálně sama. Nyní se ovšem situace změnila a fotografové ji přistihli při odchodu z romantické večeře s lovcem slavných krásek. Zpěvák The Weeknd (31) je sice o 14 let mladší, ale se vztahy se známými a okouzlujícími ženami má velké zkušenosti.

Angelina Jolie a Brad Pitt se dali dohromady v roce 2005, hollywoodský fešák kvůli herečce opustil svou tehdejší manželku Jennifer Anistonovou (52). Zdálo se, že mají vztah jako z pohádky a dokonce si spolu pořídili šest dětí - tři biologické, tři adoptovali. Pod pokličku toho, co se zdálo jako láskyplná romance, ale nikdo neviděl a proto bylo pro mnohé šokem, když vztah skončil podáním žádosti o rozvod. K němu došlo v roce 2019.

Po boku Pitta se od té doby už několik slavných krásek objevilo, mezi nimi například herečka Alia Shawkatová (32) a americká média rovněž spekulovala, že randil s Charlize Theronovou (46). Šťastný a dlouhodobý vztah si ale od rozchodu nenašel a všechny jeho známosti skončily téměř stejně rychle, jako začaly. Ani Angelina v lásce příliš štěstí neměla.

Po boku Jolie se od rozvodu oficiálně nikdo neobjevil, až dosud. Fotografové filmovou Laru Croft přistihli, jak po romantické večeři odchází z restaurace v Santa Monice po boku zpěváka, jenž vystupuje pod pseudonymem The Weeknd. Podle portálu Page Six spolu strávili dvě a půl hodiny a při odchodu se nikterak nesnažili skrývat.

Ve stejné restauraci byli herečka a zpěvák přistiženi už koncem června a v červenci se sešli na privátním koncertu. Podle Page Six o jejich vztahu neví nic bližšího ani jejich blízké okolí. "Scházejí se poměrně často a nesnaží se schovávat. On se chce dostat od zpěvu blíž i k herectví, jejich schůzky mohou mít i pracovní charakter, ale co my víme," řekl portálu zdroj.

The Weeknd není mužem, který by byl známý pro povrchní a krátkodobé vztahy. Důležitou ženou v jeho životě byla Bella Hadidová, jež díky speciálnímu algoritmu, který vytvořil renomovaný plastický chirurg Julian De Silva, byla v roce 2019 vyhlášena nejkrásnější ženou světa. Poté byl 10 měsíců ve vztahu s pohlednou zpěvačkou Selenou Gomezovou. Není tak pochyb, že má slabost pro slavné krásky a další v řadě by mohla být právě Angelina Jolie.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.