Angelina Jolieová se ukázala v bílých šatech, které zdůrazňovaly její vyzáblou postavu. Ruce hubené jako hůlky způsobuje zřejmě její jídelníček

Angelina Jolie
Angelina Jolie
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2022

Herečka Angelina Jolieová (47) se vydala Los Angeles v doprovodu svého syna Knoxe (14) na nákup rostlin a dekorací. V rukou držela sošku Buddhy, sukulenty a další rostliny. To, že vypadala naprosto perfektně a spokojeně, bylo vidět hned na první pohled. Přesto si nešlo nevšimnout, že pokud jde o její postavu, dalo by se říct, že se ztrácí přímo před očima. O tom svědčí i obvod jejích paží, který by se spíše čekal od dítěte v dospívání. Problém ohledně její váhy by mohl být ve stravě. Jak řekl zdroj magazínu Marie Claire, herečka do něj zahrnuje celou řadu semínek do takové míry, že tvoří základ jejích dní.

Váha a postava herečky je dlouhé roky předmětem diskuzí. V minulosti se také spekulovalo, že Angelina Jolieová trpí anorexií a že denně přežívá na maximálně 600 kaloriích. Přesto ale má mít jídelníček, který rozhodně nevede k tomu, že by člověk na váze přibíral.

"Je známo, že Angelina začíná svůj den hrstí cereálií politých lžící rozehřátého kokosového oleje. Vždy milovala všemožné druhy semínek a zařazovala je do svého jídelníčku, ale v poslední době to povýšila na novou úroveň," řekl zdroj dámského magazínu Marie Claire.

Jak dokazují nejnovější snímky z Los Angeles, kdyby Angelina Jolieová ještě o pár kilogramů zhubla, mohla se dostat na nějaký čas do nemocnice. V bílých volných šatech vedle svého syna spíše postavou působila jako jeho mladší sestra, dalo by se s nadsázkou říct. Je to zřejmě i proto, že velkou část její stravy tvoří právě semínka.

"Semínka jsou pro ni velmi důležitá a minimálně hrstku zařazuje ke každému chodu. K obědu si dá například na páře připravovaný kousek červeného masa se zeleninou a k tomu semínka. Tvrdí, že obsahují živiny, které by z ničeho jiného nezískala, a připisuje jim i krásu své pleti," dodal zdroj.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.