Reklama:

Angelina Jolieová zuří kvůli dokumentům o útoku Brada Pitta, které unikly z FBI. Syna, který je její kopií, vzala odreagovat do zábavního parku

Angelina Jolieová se synem
Angelina Jolieová se synem
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2022

Herečka Angelina Jolieová (47) se snaží co nejvíce času trávit se svými dětmi a plnit jejich přání i potřeby. Děti jsou pro ni nyní prioritou o to víc, že byly odtajněny dokumenty FBI, které odhalují soukromí rodiny a události, které vedly k jejímu rozvodu s Bradem Pittem (58). Detaily přinesl magazín Page Six. Herečka proto vyrazila se synem Knoxem (16) do zábavního parku.

Reklama:

Angelina Jolieová není jen herečkou, je především matkou celkem šesti dětí, z nichž většina se nachází v období dospívání a má své potřeby. Puberta je navíc také obdobím velmi citlivým a jakékoliv nepříjemnosti zasahují děti v tomto věku ještě o něco víc než jindy. I proto je nutné jim zajistit dostatek krásných chvil.

Reklama:

Universal Studios patří mezi světově nejoblíbenější zábavní parky. Právě toto místo navštívila Angelina Jolieová se svým jediným biologickým synem Knoxem. Snímky ukazují, že je mamince velmi podobný, a jsou také důkazem, že v takovém prostředí byli oba dva v dobrém rozmaru. A to i přesto, že z FBI nyní unikly dokumenty, které popisují drsnou potyčku mezi herečkou a Bradem Pittem.

"Chytil mě za hlavu, za ramena, zatřásl se mnou a přirazil mě ke zdi v koupelně. Pak na mě křičel, že rozesí*ám naši rodinu," uvedla podle dokumentů uveřejněných magazínem Page Six Angelina Jolieová s tím, že dvě z jejich dětí vše slyšely přes dveře a později se rovněž staly terčem hercova vzteku.

Herečka momentálně žaluje FBI. Přestože neunikly veškeré dokumenty, na veřejnost se dostaly informace, které neměl nikdo vědět a které zasahují do soukromí celé rodiny. Angelina Jolieová je ale v první řadě matka, a proto se nyní stará o to, aby její děti byly únikem citlivých informací co nejméně zasaženy.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: