Reklama:

Angelinu Jolieovou zdobí nové tetování. Je to umění přenesené přímo na tělo, říká herečka

Herečka Angelina Jolieová
Herečka Angelina Jolieová
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 6. 2021

Angelina Jolieová (46) rozhodně nepatří mezi odpůrce tetování. Naopak jich má celkem 22, z nichž jedno je úplně nové. Na ruku si herečka nechala vytetovat slavnou větu astronoma Galilea Galileiho. Nápis Eppur Si Muove, v překladu A přece se točí, má být podle amerických médií narážkou na soudní spor s Bradem Pittem o péči o děti, který Angelina prohrála.

Reklama:

Angelina Jolieová vstoupila do hereckého odvětví jako mladé neposkvrněné děvče, již brzy se ale začala na červeném koberci objevovat s tetováními. Těch má celkem 22, v počtu nejsou ale zahrnuta ta, kterých litovala a tak je nechala přetetovat jiným motivem. Nyní se objevila s novým nápisem, který má být narážkou na její prohru ve sporu s Bradem Pittem. Ten se týkal péče o děti.

Reklama:

Ruku herečky nyní zdobí nápis Eppur Si Muove, který znamená A přece se točí. Jde o slavný citát astronoma Galilea Galileiho, který řekl, že Země se pohybuje a není středem vesmíru. Fanoušci spekulují, že tímto tetováním dává Angelina najevo svému exmanželovi, že ačkoliv spor o péči o děti vyhrál, není dobojováno. Takto si význam vykládá i deník The Sun.

Jolieová se netají tím, že by si bez problému nechala potetovat celé tělo. "Miluji tetování, je to umění přenesené přímo na tělo. Myslím si, že když jako herečka trávím tolik času v těle svých postav, není zvláštní, že své vlastní tělo ozdobím symboly, které pro mě něco znamenají," řekla filmová hvězda pro magazín Marie Claire.

Tetování, která si herečka nechala zakrýt, jsou ta, kterých po čase litovala nebo se jí přestala líbit. Jednoho litovala okamžitě. "V důsledku bláznivé noci v Amsterdamu jsem si nechala vytetovat draka s modrým jazykem. Zjistila jsem to až ráno. Vždy jsem chtěla draka, ale jiného, tenhle byl legrační, nesymbolizoval sílu a eleganci," vysvětlila Angelina Jolieová, která se ke spekulacím, zda její nové tetování souvisí s Bradem Pittem, zatím nevyjádřila.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: