Ani narození miminka rodinu neusmířilo. Babička Monika poslala Ornelle Koktové vzkaz

Ornella Koktová s matkou Monikou
Ornella Koktová s matkou Monikou
Foto: nextfoto.cz

Vztahy mezi Monikou Binias (48) a její dcerou Ornellou Koktovou (27) jsou dlouhodobě napnuté. Mimo jiné se nemohly shodnout nad výchovou Ornellina syna Quentina, kterou babička považuje za příliš liberální. Že se manželům Koktovým narodila vytoužená dcera Lilianne, se její babička dozvěděla od redakce ŽivotvČesku.cz. "Přeji, aby miminko bylo zdravé," vzkázala Monika Binias šťastným rodičům.

Vytoužená a dlouho očekávaná holčička je na světě. Šťastní novopečení rodiče dcery Lilianne se během Ornellina těhotenství netajili tím, že by synům Svenovi a Quentinovi rádi pořídili sestřičku.

"Dcera dostala jméno Lilianne," řekl pro ŽivotvČesku.cz pyšný tatínek Josef (64), který nakonec mohl být u porodu, za což byl rád nejen on, ale hlavně jeho manželka, která mu děkovala za podporu. Lilianne po narození vážila 4,72 kg a měřila 53 cm.

"Je to krásné a musím říct, že Ornella nás zásobuje. Pepa už má vnučku, která se narodila dva týdny zpět, teď má dceru, takže musím uznat, že je to kluk čiperná. Jinak z vnučky mám radost, ale rovnou musím říct, že nespadám do kategorie hlídacích dědečků, jsem v jednom kole a nemám na to čas," řekl s humorem pro ŽivotvČesku.cz pyšný dědeček Michal Štika, který dodal, že večer si dá možná sklenku, ale přes den bude slavit prací na zahradě.

Monika Binias (dříve Štiková) o porodu nevěděla. "Ani jsem nevěděla, že Ornella porodila. Přeji, aby miminko bylo zdravé, aby všechno zvládli," uvedla stručně pro ŽivotvČesku.cz s tím, že vztahy s Ornellou pořád nejsou ideální. Babička by vnoučata ráda vídala, ale až čas ukáže, zda to bude možné.

Vytoužená dcera Lilianne je na světě už tři týdny, ale Ornella Koktová (28) si ji ještě ne...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.