Anička je moje vymodlená holčička, těhotenství bylo zalité sluncem. Dáda Patrasová nejen fotografií zavzpomínala na narození dcery

Dáda Patrasová
Dáda Patrasová
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2022

Filmová legenda 80. let Dáda Patrasová (66) se na sociální síti pochlubila dojemnou fotografií z rodinného archivu, na které je zachycena spolu se svými dvěma dětmi. Pro ŽivotvČesku.cz se podělila o vzpomínku na dobu, kdy se její dcera Anna Slováčková (27) narodila.

S hudebníkem Felixem Slováčkem (79) má Dáda Patrasová dvě děti, Felixe mladšího (39) a Annu. Zatímco s manželem má zpěvačka velmi turbulentní vztah plný zvratů, na své potomky nedá dopustit a mluví o nich zásadně vždy v superlativech.

Pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínala na dobu, kdy její mladší dítě, dcera Anna, která se též vydala na dráhu zpěvačky, přišla na svět. "To bylo všechno zalité sluncem. Anička byla hrozně šťastné miminko, všechno bylo v pořádku. Těhotenství bylo bezproblémové a porod byl krásný. Na rozdíl od syna Felixe, kde byl ten porod náročný," zavzpomínala dojemně umělkyně, která dlouhé roky vystupovala jako moderátorka pořadů pro děti.

"Anička mi dělá radost i dnes. Jsem na ni hrozně hrdá. Vždy zůstala nohama na zemi a je prostě skvělá. Děti jsou skutečně to nejvíc," vyznala se Dáda Patrasová z mateřských citů pro ŽivotvČesku.cz.

Sympatická tmavovláska je nejen maminkou, ale také babičkou. Syn herečky je totiž otcem dvou chlapců, Felixe nejmladšího (10) a Rafaela Slavomíra (5). Každého z nich má s jednou ze svých bývalých partnerek. Dcera Anička zatím děti nemá, ale před časem přiznala, že se rodině nebrání a časem by možná nějaké dítko ráda adoptovala.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.