Anička Slováčková popsala aktuální zdravotní stav. Po tom všem jsem ráda, že je to dobré, řekla

Anna Slováčková je ráda, že se jí daří v boji s nemocí
Anna Slováčková je ráda, že se jí daří v boji s nemocí
Foto: Showpix.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2020

Anička Slováčková (24) je nadaná zpěvačka a oblíbená tvář českého showbyznysu. Musela si však projít těžkým rokem, když jí lékaři loni při pravidelné kontrole zjistili zhoubný nádor. Od začátku svého boje s rakovinou se snažila mluvit o nemoci velmi upřímně a šířit důležitou osvětu, která by mohla pomoci zachránit tak cenné lidské životy. Pro ŽivotvČesku.cz promluvila o tom, jak se aktuálně cítí a co je nového v rámci jejího zdravotního stavu.

Anička Slováčková je dcera herečky Dagmar Patrasové (64) a hudebníka Felixe Slováčka (77). Účastnila se druhé řady populární televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde předváděla fantastické výkony a nakonec se umístila na čtvrtém místě. V letošním ročníku se vrátila v roli hosta, kdy společně se zpěvákem Martinem Schreinerem (22), který je jedním ze soutěžících, vystoupila s písní I když jsme plešatý, kterou i v originále zpívá s písničkářem Pokáčem (30).

Před rokem při pravidelné kontrole lékaři zjistili, že má zhoubný nádor a musela podstoupit sérii chemoterapií. Čekali ji operace a svůj boj nevzdávala ani na jedinou minutu, i když to pro ni muselo být neskutečně těžké. Na veřejnosti vystupovala silná a snažila se lidem, které potkal podobný osud, přinést alespoň trochu naděje a dodat odvahu. Jak je na tom po zdravotní stránce Anička Slováčková v současné době?

"Léčbu už mám ukončenou, to znamená, že jsem dobrala i léky. Jsem za to nesmírně ráda. Samozřejmě, že mám před sebou kontrolní vyšetření a určitě budu dlouhodobě lékaři sledována, ale po tom všem jsem ráda, že to je v dobrém stavu," řekla pro ŽivotvČesku.cz Anička, která inspirovala řadu lidí, kteří bojují se stejným onemocněním. Důležité je totiž věřit v to, že může být lépe.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.