Anička Slováčková volala matce záchranku. Mám dva stehy za uchem, nic jsem nepila, řekla Dagmar Patrasová

Dagmar Patrasová a Anna Slováčková
Dagmar Patrasová a Anna Slováčková
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 7. 2021

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (65) utrpěla zranění, které si vyžádalo zákrok zkušených chirurgů. Královna dětských srdcí má dva stehy na hlavě. "Byla jsem na šití ve vinohradské nemocnici, mám dva stehy na hlavě za uchem. Hledala jsem v horní skříňce něco a přistavila jsem si židli s polstrováním. Stoupla jsem si na kraj a židle se zvrtla," popsala své zranění pro ŽivotvČesku.cz.

Dagmar Patrasová byla ve středu ošetřena v nemocnici kvůli tomu, že si rozsekla hlavu. "Byla jsem na šití ve vinohradské nemocnici, mám dva stehy na hlavě za uchem. Hledala jsem v horní skříňce něco a přistavila jsem si židli s polstrováním. Stoupla jsem si na kraj a židle se zvrtla," řekla pro ŽivotvČesku.cz s tím, že takové úrazy se stávají i mladším lidem.

"Spadla jsem blbě přímo na pultík s deskou z leštěného pískovce, který v kuchyni máme. Doma byla Anička a zavolala mi sanitku. Rozhodně není pravda, že by v tom hrál roli alkohol. Myslím si, že je to mnoho povyku pro dva stehy. Obličej mám v pořádku, jen jsem si rozsekla hlavu za uchem," popsala své zranění pro ŽivotvČesku.cz.

Deník Blesk, který na zranění jako první upozornil, se snažil spojit také s Aničkou Slováčkovou. Ta se ke zranění maminky ale nevyjádřila.

V boji s onkologickou diagnózou byla úspěšná, teď se konečně může opět věnovat naplno tomu...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.