Anna Fialová vyrazila na premiéru v outfitu jako ze šatníku mladšího bratra. Hodnocení módní policie je nekompromisní

Anna Fialová
Anna Fialová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 11. 2022

Ne všechny outfity bohužel patří mezi ty povedené a jedním z nich je ten, ve kterém si vyrazila herečka Anna Fialová (27) na premiéru filmu »Grand Prix«. "Myslím si, že mladá žena by si mohla s outfitem více vyhrát," řekl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček (50).

Anna Fialová se proslavila seriálem »Vinaři«, kde ztvárnila postavu Julie Vlčkové. Většinou projevuje poměrně velký cit pro módu a nebojí se ani lehce netradičních kousků. Na premiéře filmu »Grand Prix« však šlápla přece jen vedle.

Mladá herečka dorazila oblečená v černém kostýmku, který však postrádal jakékoli zdobení, projmutí v pase či jiné prvky, které by jej přizpůsobily ženské postavě. Přestože jsou oversize modely aktuálně v módě, na Anně Fialové, která není úplně nejvyšší postavy, působil nepatřičně. Spíše než rafinovanost v pánském stylu byl výsledným dojmem oblek ze skříně mladšího bratra, který se právě chystá poprvé do tanečních.

"Obecně můžeme říci, že oversize kostýmek neudělal Anně příliš dobrou službu. To, že je něco zrovna módní, ještě neznamená, že se to hodí pro každého. Takový model může vypadat hezky na velmi vysoké modelce, například doplněný o glamour líčení, ale většině běžných žen nebude úplně sedět. Takový model zkrátka nepůsobí žensky a myslím si, že je to škoda. Mladá žena by si s outfitem mohla vyhrát více. Ženám by se podle mého názoru měla vrátit ženskost," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Kája Pavlíček, známý módní stylista, který má léta praxe také jako porotce mnoha různých soutěží krásy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.