Anna Slováčková překvapila prodlouženými vlasy. Nedorůstaly mi souměrně, svěřila okouzlující blondýnka

Anna Slováčková výrazně změnila účes
Anna Slováčková výrazně změnila účes
Foto: Se svolením Anny Slováčkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 26. 7. 2021

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková (25) je silná mladá žena, která se dokázala postavit čelem zákeřné rakovině a porazit ji. Při léčbě přišla o vlasy, které jí začaly postupně dorůstat. Ještě nedávno se mohla chlubit krátkým sestřihem a fialovou barvou, nyní je z ní ale dlouhovlasá blondýnka. Prodloužení vlasů vypadá přirozeně a Aničce velmi sluší. "Chtěly jsme, abych nevypadala jako nějaká umělá Barbie, aby to bylo přirozené a nevypadalo to falešně," řekla Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz a prozradila, co ji ke změně motivovalo.

Během boje se zákeřnou rakovinou byla Anna Slováčková statečná a nebála se ukázat bez vlasů, o které ji připravily chemoterapie. Kadeře mladé zpěvačce a herečce znovu dorůstají a nyní jim dodala novou jiskru tím, že je nechala prodloužit. Její nový účes vypadá skvěle a rozhodla se k němu z estetických i praktických důvodů.

"Motivovalo mě, že máme 12. srpna křest a s mou kadeřnicí jsme chtěly vytvořit účes, který má tvar. Aby to bylo wau, aby se s vlasy dalo víc manipulovat a dělat lepší kreace. Nedorůstaly mi souměrně a proto jsme se rozhodly, že si pomůžeme právě prodloužením na některých místech, aby byly vlasy sjednocené," řekla Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz.

Mladá umělkyně byla dlouhodobě nedílnou součástí seriálu z lékařského prostředí na nejúspěšnější tuzemské komerční televizi. Ten měl sice skončit, ale ohlásil pokračování. Nový vzhled uplatní herečka i v něm. "Vzhledem k tomu, že už natáčím Ordinaci, tak jsem si to nechala dát takhle dopředu, protože po celý natáčecí cyklus musím mít jeden účes," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka.

Kdyby sama Anička neupozornila na to, že jde o prodloužený účes, jen málokdo by to přes jeho přirozenost poznal. "Chtěly jsme, abych nevypadala jako nějaká umělá Barbie, aby to bylo přirozené a nevypadalo to falešně. Třeba vlasy někdy ještě prodloužíme o pár centimetrů, ale takhle jsem spokojená. Délka mikáda mě i baví," dodala Anna Slováčková pro ŽivotvČesku.cz a pochválila práci žen, které se na jejím novém vzhled

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.