Anna Slováčková radikálně změnila vizáž. Je ideální doba změnit barvu a trošku si zablbnout, řekla herečka

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Herečka a zpěvačka Anna Slováčková
Foto: se souhlasem Anny Slováčkové
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 3. 2021

Herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25) byla dlouhodobě nedílnou součástí seriálu z lékařského prostředí na nejúspěšnější tuzemské komerční televizi. Své poslední natáčení už má za sebou a mohla si tak dovolit projít proměnou, jakou jí jinak pracovní závazky neumožňovaly. Pochlubila se obarvenými vlasy s fialovými prameny, které jí neuvěřitelně sluší. "Já už jsem byla strašně dlouho ve stejné barvě," popsala důvod proměny pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková a poskytla redakci snímek.

Během boje se zákeřnou rakovinou byla Anna Slováčková statečná a nebála se ukázat bez vlasů, o které ji připravily chemoterapie. Kadeře mladé zpěvačce a herečce znovu dorůstají a jsou už dostatečně dlouhé na to, aby s nimi experimentovala. S jarem přišla odvaha a s ním i nová, výrazná barva.

"Já už jsem byla strašně dlouho ve stejné barvě, i díky Ordinaci, několik let. Když teď nic netočím, tak jsem si řekla, že je ideální doba změnit barvu a trošku si zablbnout," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková důvod své slušivé proměny.

Na nové fotografii, kde změnu účesu ukázala, Anička s fialovými vlasy sladila i rtěnku a vypadá výborně. Své fanoušky vyzývá, aby se k ní připojili a pomohli jí letošní jaro a tmavý svět zaplnit barvami.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.