Anna Slováčková ukázala neobvyklý účes. Na své vlasy si dává pozor, dodržuje speciální režim

Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Zpěvačka a herečka Anna Slováčková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 2. 2023

Oblíbená zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková (27) na sociální síti ukázala fotografie z dovolené, na kterých ji zdobí velmi neobvyklý účes spletený z malých copánků. Tato prázdninová kreace je však pouze dočasná, mladá umělkyně si na své vlasy dává pozor. Po prodělané rakovině totiž nějakou dobu trvalo, než se její vlasy daly znovu do pořádku. "Dodržovala jsem, co mi doporučila kadeřnice," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz.

Na dovolené, kterou Anna Slováčková trávila na Kapverdách, kam odcestovala načerpat nové síly a vydechnout po každodenním shonu, si vyzkoušela trochu neobvyklou úpravu vlasů. Drobné copánky propůjčily zpěvačce roztomilý vzhled a k prázdninovému režimu se skvěle hodily.

Sympatická blondýnka se nijak netají tím, že se o své vlasy pečlivě stará, a to zvlášť od doby, kdy si prožila poměrně těžké období, ve kterém jí lékaři sdělili velmi nepříznivou diagnózu. Boj se zákeřnou rakovinou začal před šesti lety, kdy si Anna našla v prsu bulku. Naštěstí se ukázala jako nezhoubná a nakonec se Anna vyléčila.

Náročná léčba se však bohužel odrazila na jejím zevnějšku. Kromě toho, že neměla energii věnovat se sportu, se cesta za zdravím podepsala na jejích vlasech, které jí začaly po chemoterapii padat, a tak se tehdy dcera slavných rodičů Dády Patrasové (66) a Felixe Slováčka (79) odhodlala k radikálnímu kroku a oholila si celou hlavu. Poté ji fanoušci nějaký čas mohli vídat s šátkem.

Nyní se již může opět pochlubit bujnou kšticí. "Vlasy se mi daly do pořádku naštěstí v zásadě samy. Samozřejmě jsem ale dodržovala všechno, co mi poradila moje kadeřnice. To znamená, že jsem si naordinovala zákazy jako třeba nechodit spát s mokrými vlasy, nemít je příliš dlouho zabalené v ručníku a tak. Samozřejmě mi také pomohla vybrat vhodné produkty, abych nemusela sahat po běžných z drogerie, které nebývají tolik kvalitní," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Anna Slováčková s tím, že se skutečně snaží všechny rady pečlivě dodržovat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.