Apel Agáty Hanychové: Zkusme začít používat zdravý rozum a nosme roušku, když někam musíme, řekla

Agáta Hanychová
Agáta Hanychová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 10. 2020

Modelka a dvojnásobná máma Agáta Hanychová (35) nikdy neměla problém říct vlastní názor. A tak není divu, že se vyjádřila také k současné situaci v Česku, kdy vláda ve středu vyhlásila radikální opatření, které mají zamezit enormnímu nárůstu nakažených v zemi a oploštit aktuální děsivou křivku.

Půvabná modelka se snaží trávit nejvíc času s rodinou. Je maminkou dvou dětí – má syna Kryšpína (9) a dceru Miu (3). Vládní nařízení jí zasáhla také do osobního i pracovního života, ale přesto se snaží je maximálně respektovat a dodržovat. Proto nechápe jednání lidí, kteří se snaží situaci zlehčovat a dělat »naschvály«. Podle ní se dalo takové vyústění situace očekávat. "Tak jsme to tak nějak tušili, že to nastane… ano, je to strašný, ale je to potřeba. Dodržujme to, prosím. Není potřeba si dělat zásoby či chodit pro jeden rohlík. Zkusme začít používat zdravý rozum, a čím dřív, tím to snad vše brzo skončí," napsala Agáta Hanychová na svém oficiálním profilu.

Zároveň promluvila ke všem lidem a s pokorou a vděkem se vyjádřila ke zdravotníkům, kteří momentálně zažívají neskutečně náročné období. "Ty, které to ještě nepostihlo, můžou být rádi, že budou doma v klidu a společně. Ty, kteří to zrovna překonávají, těm ať je co nejdříve lépe a těm všem, kteří mají 12hodinové služby – děkujeme,"

Agáta Hanychová, která před nedávnem změnila image z brunetky na blondýnku, apeluje také na základní ochranná pravidla, bez jejichž respektování se bude situace nadále zhoršovat. "Noste roušku, když musíte někam, ale snažme se být doma. Je to těžké, ale alespoň máme každý čas se zamyslet. To není nikdy špatné," řekla na závěr svého příspěvku a připojila hashtag #držmespolu#.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.