Aprílová sázka se vyplatila. Výherce Sportky z Plzně získal více než 87 milionů korun v Superjackpotu

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 3. 4. 2021

Pro sázejícího z Plzeňského kraje byl Velký pátek šťastným dnem. Na apríla vsadil sázenku a náhodné tipy mu přinesly při slosování astronomickou částku 87 218 623 korun. Z této sumy musí nyní podle hazardního zákona odvést ještě 15 %. O výhře v Superjackpotu informoval Petr Týbl ze společnosti Sazka.

Říká se, že Velký pátek otevírá poklady ukryté ve skalách. Pro výherce Sportky z Plzeňského kraje se tato slova stala skutečností, při pátečním slosování Superjackpotu totiž získal výhru ve výši 87 218 623 korun.

"Nový multimilionář vsadil svou sázenku na apríla, tedy den před losováním. Na tiketu měl ve všech deseti sloupcích náhodný tip" uvedl Petr Týbl ze společnosti Sazka.

Astronomickou částku sázejícímu zajistila čísla druhého tahu, konkrétně 13, 19, 25, 31, 33, 42 a také koncové číslo doplňkové hry Šance 2.

Výherci nezůstane celá částka, i tak si ovšem díky sázce na aprílový den přišel na pořádné peníze. "Z celkové sumy musí výherce podle hazardního zákona odvést 15 %, což v tomto případě činí 13 082 793 Kč," doplnil Týbl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.