Arya ze Hry o trůny je dnes půvabná blondýnka. Maisie Williamsová razantně změnila vizáž

Herečka Maisie Williamsová v seriálu Hra o trůny
Herečka Maisie Williamsová v seriálu Hra o trůny
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 22. 3. 2021

Britská herečka Maisie Williamsová (23) se proslavila už jako dvanáctileté děvče, když získala významnou roli v seriálu Hra o trůny. Její postava Arya Starková byla odvážnou bojovnicí, které nebylo radno stát v cestě. Před kamerami dospěla a na natáčení strávila dlouhých 10 let. Když se pak konečně mohla vzdát pro ni dosud stálého vzhledu, neváhala a začala experimentovat. Dnes je z ní výrazná blondýnka s vytříbeným vkusem, ve které by Aryu jen málokdo poznal.

Maisie Williamsové bylo teprve 12 let, když se z dosud neznámé dívenky stala celosvětovou hvězdou. Seriál Hra o trůny se stal fenoménem a pro spoustu fanoušků byla právě Maisie v roli Aryi důvodem, proč ho měli tak rádi.

Jako Arya byla Maisie okatou brunetkou, v pozdějších řadách v oblečení vhodném pouze pro boj, nikoliv pro dámy. V proměnách, které po skončení seriálu začala podstupovat, se našla. "Všichni mě strašili, že jako dětská hvězda skončím závislá na drogách a zničím si život. Pletli se, jen měním vizáž," řekla herečka v rozhovoru pro deník The Independent.

"Lidé mě poznali jako dítě, pak přišla puberta, hormony, začalo se mi měnit tělo a neustále to někdo komentoval. Mnozí žili v představě, že budu pořád stejná, ale to přeci nejde, rostla jsem a pořád se jako člověk vyvíjím," doplnila mladičká herečka.

Od konce Hry o trůny se Maisie Williamsová ukázala na veřejnosti s růžovými i oranžovými vlasy, ofinou, mikádem i sestřihem, který připomínal mullet. Nyní se usadila u platinové blond.

Maisie nosí velmi zajímavé outfity a tvrdí, že konečně našla svůj styl. "Jako dítě jsem nemohla moc experimentovat s oblečením, na akci si neudělám ostudu. Teď si to vynahrazuji, rozumím tomu, kdo jsem a tomu přizpůsobuji i to, co nosím," vysvětlila v rozhovoru pro magazín L'Officiel.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.