Audio: Ano, Hanka Gregorová prodává barák za 22 milionů, potvrdil exkluzivně pro Život v Česku partner Koptík

Hana Gregorová prodává dům v Říčanech
Hana Gregorová prodává dům v Říčanech
Foto: Archiv
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 6. 2020

Oblíbená herečka Hana Gregorová se zbavuje své luxusní vily v Říčanech. Exkluzivní informace redakci Život v Česku.cz potvrdil její partner Ondřej Koptík. Cena? Astronomická. Luxusní sídlo herečka prodává za 21 900 000 korun.

"Ano, informace o prodeji domu mohu potvrdit," uvedl pro Život v Česku Ondřej Koptík, který má s Hanou Gregorovou tvoří téměř pětiletý partnerský vztah.

Proč se rozhodla populární herečka k prodeji, Koptík upřesnil. "Myslím, že se Hanka chce posunout. Ukončit nějakou životní etapu a posunout se dál. To je ale otázka na ní," dodal partner oblíbené herečky, který pro Život v Česku.cz poskytl exkluzivní rozhovor.

Parametry domu za téměř 22 milionů

Pokud máte zbytečných téměř 22 milionů korun a sháníte opravdu luxusní bydlení, přepychový dům Hany Gregorové je vám "šitý" přímo na míru.

Výjimečná nemovitost je o velikosti 6+kk, má zimní zahradu o celkové ploše 242 m2 a druhý zděný dům 2+1 o ploše 55 m2.

V přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, jehož součástí je jídelna a moderní kuchyňský kout, dále také technická místnost, ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC.

A to není všechno! Z obývacího pokoje je výstup jak do prvního patra, kde jsou umístěny centrální chodba, čtyři ložnice, koupelna s rohovou vanou a samostatné WC, tak i vstup do prosvětlené zimní zahrady s vířivkou.

Dům obklopuje rozlehlá zahrada se zavlažováním, okrasnými stromy a keři, krytým bazénem (6 x 8 metru), pergolou (32 m2) a kopanou studnou 13 metrů. V zahradě se nachází také samostatný domek 2+1 (55 m2), přičemž obě nemovitosti disponují kanalizací a vodovodem. U vjezdu na pozemek je k dispozici dvojgaráž.

Podívejte se do galerie na dům, kterého se Hana Gregorová zbavuje a není pochyb o tom, že brzy najde nového majitele. Níže pak najdete část exkluzivního rozhovoru s partnerem herečky Ondřej Koptíkem, v němž informaci, kterou redakce Život v Česku získala, potvrdil.

A co dále prozradil? Promluvil i o svatbě a vztahu k Haně Gregorové a také odhalil, co ho k ní poutá. Druhou část exkluzivního rozhovoru najdete na portálu Život v Česku ve středu v ranních hodinách.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.