Audio: Po zranění páteře mám doživotní následky. Bolesti mi mírní radost z našeho miminka, říká Honza Musil

Honza Musil promluvil o svém zdraví.
Honza Musil promluvil o svém zdraví.
Foto: Archiv Honzy Musila.
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 7. 2020

Moderátor Jan Musil (52), který na TV Barrandov uvádí pořad Nebezpečné vztahy, poskytl pro redakci Život v Česku.cz rozhovor. V něm odhalil nejen jak na tom je aktuálně po zdravotní stránce, ale také radost z toho, že se z něj brzy stane trojnásobný dědeček.

V prosinci 2018 si Honza »užil« své. Po pádu si poranil páteř, devět žeber a propíchl plíci. Šlo mu o život. Prodělal několik operací a dodnes má následky.

"Musím říct, že pokud všechno půjde dobře, obejde se vše bez další operace. Nebudu lhát, bolesti ale mám," říká v rozhovoru oblíbený moderátor.

Po operacích se učil znovu chodit, prošel si řadou rehabilitací. Obrovskou oporou mu v těžkých chvílích byl životní partner a manžel Jakub Bialý, který se o Honzu staral další měsíce po těžké operaci páteře.

Honzu teď ale čekají radosti. Nejstarší dcera Lucie (35), ho brzy učiní dědečkem. „Na třetí vnouče se strašně těším. Psalo se, že jsem se dědečkem už stal, to ale není pravda. Teprve budu potřetí dědečkem a hrozně se těším," pokračoval v exkluzivním rozhovoru uznávaný moderátor.

Poslechněte si rozhovor, v němž Honza popisuje své zdravotní komplikace a doživotní následky, ale také radost z toho, že se jeho rodina brzy rozroste.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.