Autentické foto: Svatba Britney Spearsové se neobešla bez incidentu. Zpěvaččin exmanžel ji chtěl narušit, policie použila hmaty a chvaty

Jason Alexander (na snímku dole)
Jason Alexander (na snímku dole)
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 6. 2022

Zpěvačka Britney Spearsová (40) se zřejmě jen tak klidu ve svém životě nedočká a dobrých událostí se jí v něm v posledních týdnech odehrává zhruba stejně jako nepříjemných. Poslední velký problém, se kterým se musela potýkat, bylo narušení vytoužené svatby. Na tu ve čtvrtek vtrhl její exmanžel Jason Alexander (40), kterého musela zpacifikovat policie.

Život Britney Spearsové by se bez debat dal označit za velkou horskou dráhu. Teprve nedávno se zbavila opatrovnictví svého otce a díky tomu se mohla konečně snažit o dítě, které dosud kvůli antikoncepčnímu tělísku mít nemohla. Podařilo se jí sice otěhotnět, ale o miminko velmi brzy přišla. Rozhodla se ale, že místo truchlení se odreaguje organizací radostné události.

Dlouhé roky netoužila legendární zpěvačka po ničem jiném než po svatbě s přítelem Samem Asgharim (28), kterou se jí nakonec podařilo naplánovat na čtvrtek 9. června. Pohádkový den se ale neobešel bez komplikací, svatbu se totiž pokusil překazit Jason Alexander, který byl s Britney Spearsovou krátce ženatý v roce 2004.

Jason Alexander se rozhodl na sociální síti Instagram spustit živé vysílání, během kterého se dokázal dostat na pozemek své exmanželky. Chod svatby se mu ale naštěstí překazit nepovedlo a neohrozil ani nikoho z přítomných hostů. Na místo ho totiž přijela zpacifikovat policie.

"Těším se na spolupráci s policií. Věřím, že díky ní bude pan Alexander náležitě stíhán," uvedl v prohlášení Mathew Rosengart, právník Britney Spearsové, jak ho cituje americký internetový magazín Buzzfeed News.

I přes tuto nepříjemnost obřad nadále pokračoval, stejně tak i následné oslavy, jak na sociálních sítích sdělila zpěvaččina asistentka Vicky T. Ve čtvrtek se tak z Britney Spearsové stala vdaná paní, která se může těšit na společný život s o 12 let mladším novomanželem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.