Autentický snímek. Fotograf zachytil, jak vypadá prstýnek čerstvě ženatého Bena Afflecka

Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Ben Affleck a Jennifer Lopezová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 20. 7. 2022

Poté, co se zpěvačka Jennifer Lopezová (50) zcela nečekaně v Las Vegas provdala za svou staronovou lásku, herce Bena Afflecka (49), a pochlubila se fanouškům ve svém newsletteru, se také její manžel v ulicích Los Angeles ukázal se snubním prstýnkem na ruce. Fotografie poprvé přinesl server Dailymail. Dvojice je ze svého životního kroku velice šťastná a působí skutečně zamilovaně.

Přestože to vypadalo, že tihle dva k sobě už nikdy nenajdou cestu, osud je znovu svedl dohromady a tentokrát je dovedl až před svatební oltář. Herec Ben Affleck (49) a zpěvačka Jennifer Lopezová (50) spolu tvořili pár již před dvaceti lety, a to v roce 2002.

Tehdy byli zasnoubení, ale ukázalo se, že si svůj život každý z nich představuje trochu jinak. Zatímco krásná zpěvačka by se bývala ráda usadila a založila rodinu, její protějšek byl ještě nevybouřený, což se projevovalo jeho zálety a příliš kladným vztahem k alkoholu a večírkům. To nakonec vyústilo v rozchod v roce 2004, po kterém si dvojice dlouho nemohla přijít na jméno.

Po dlouhých sedmnácti letech od rozchodu se však loni stalo něco nečekaného. Někdejší pár svůj vztah obnovil a podle všeho vzal velmi rychlý spád. "Včera v noci jsme letěli do Vegas, stáli jsme ve frontě na oddací list se čtyřmi dalšími páry, všichni jsme podnikli stejnou cestu do svatebního hlavního města světa," oznámila prostřednictvím newsletteru, který rozesílá svým fanouškům, registrovaným na jejím webu, zpěvačka o víkendu. Na sociální síti Instagram poté zveřejnila fotografii, na které je vidět její nový snubní prsten.

"Četli jsme své vlastní sliby v malé kapli a dali jsme si navzájem prsteny, které budeme nosit po zbytek našeho života," uvedla ve svém newsletteru velmi zamilovaná zpěvačka. S novým prstenem byl nyní viděn také Ben Affleck při své jízdě autem skrz Los Angeles. Fotografové jej zachytili za volantem, kde jeho levou ruku zdobí masivní, ale jednoduchý zlatý kroužek jako symbol lásky. Poprvé o tom informoval britský server Dailymail.

Herec má tři děti, Violet (16), Seraphinu (13) a Samuela (10), z manželství s herečkou Jennifer Garnerovou. To trvalo mezi lety 2005 až 2018. Zpěvačka byla vdaná celkem třikrát, a to za číšníka Ojani Noaa, poté choreografa Crise Judda a naposledy za zpěváka a otce jejích dětí Marca Anthonyho.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.