Reklama:

Až třetí stěhování rodiny vyšlo. Bohuš Matuš promluvil o uspořádání nového bytu na sídlišti, kde žijí na 80 metrech čtverečních v 11. patře

Bohuš Matuš s rodinou
Bohuš Matuš s rodinou
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2023

Bohuš Matuš (49) na konci roku přestěhoval svou rodinu do nového domova. Tím se stal panelákový byt na Praze 4 o velikosti 3+kk, který jim zajišťuje potřebný komfort - zejména pokud jde o velikost. Hlasově mimořádně nadaný umělec teď krásy svého domova popsal. Je zejména šťastný, že je šťastná jeho manželka a dcera. "Prostoru máme dost a je to vyhovující," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák s tím, že nemovitost má přibližně 80 metrů čtverečních.

Reklama:

Není to poprvé, co se populární zpěvák s rodinou stěhoval. Matuš se v polovině roku 2021 přemístil s tehdy těhotnou partnerkou do pražských Bohnic, kde si pronajali byt o velikosti 3+1. Tehdy pro ŽivotvČesku.cz upřesnil, že důvodem stěhování je, aby miminko (dcera Natálie) mělo svůj pokojíček. Po nastěhování nastal problém se sousedem, kterému se nelíbil zpěvákův hlas a to, že kouří na balkoně. Došlo tak na druhé stěhování.

Reklama:

V srpnu 2021 se manželé nakonec radovali z nového bydlení v domě se zahradou. Problém s malým prostorem vyústil v další stěhování na konci loňského roku. Dcera Natálka (2) totiž potřebovala vlastní pokojíček a Lucie Matušová (19) se také netají tím, že by jí časem ráda pořídila sourozence - kvůli reoperované břišní kýle ale musí pár alespoň rok počkat.

Pokud jde o byt, rodina je konečně spokojená - žijí na sídlišti na Praze 4. "Máme v něm dva pokoje, kdy jeden je dcery, ten druhý využíváme jako ložnici. Pak máme propojenou kuchyň s obývacím pokojem, kde je prostoru dost, takže si tam hrajeme s dcerou," přiblížil Bohuš Matuš pro ŽivotvČesku.cz třetí stěhování s tím, že rodina bydlí ve vyšším patře - jedenáctém.

"Díky tomu máme pořádný výhled. Silvestra jsme tak sledovali z okna a byla to skutečná paráda," dodal pro ŽivotvČesku.cz oblíbený umělec, který věří, že další stěhování - tedy čtvrté - bude už do vlastního.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: