Babiš ukázal snímek, na němž je až po krk v »bahně«. Lidé reagují: Odraz naší vlády, až po krk ve srač...

Premiér si užívá bahenní lázně.
Premiér si užívá bahenní lázně.
Foto: Archiv Andreje Babiše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 11. 7. 2020

Premiér Andrej Babiš na sebe opět upoutal pořádnou pozornost. Na svém Facebooku uveřejnil snímek z bahenní lázně, ze které mu kouká jen hlava. Reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat. Až po krk ve srač..., píší lidé Babišovi pod snímek do komentářů.

"Zase víkend v lázních," uvedl ke snímku premiér České republiky. Na snímku je zachycen, jak se »čochtá« v bahenní lázní, která soudě dle úsměvu mu dělá hodně dobře.

Jenže lidé se začali ke snímku vyjadřovat. Mnozí dali najevo, že Sněmovna schválila schodek 500 milard korun za podpory hlasů ANO, ČSSD a KSČM. Opozice byla proti.

"Velice příznačné pro naši vládu plánující rekordní zadlužení, co nebylo ani za Kalouska: až po krk ve sračkách, ale furt se tváří, že je všechno v pořádku..." uvedl uživatel Michal.

"Koupe se ve všech těch sračkách který nám tu natropil. Vedle jsou ještě další 4 vany," napsal ke snímku s Babišem uživatel Václav.

"Škoda, ze není vidět i Vojtěch, chudák musel zadržovat dech, než se to vyfotilo," vyjádřil se ke snímku Ivo.

Podobných komentářů je pod fotografií koupajícího se Andreje Babiše desítky. Je tak vidět, že lidé nejsou rádi, že vláda schválila další zadlužení České republiky. A premiér si trošku v tuto chvíli naběhl...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.